Dzisiaj jest wtorek, 21 listopada 2017 roku. Imieniny: Janusza i Konrada.
Konkurs
Szlak Piastowski
Zdolniacha
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
Rewitalizacja
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
LPR 2009-2015
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Skarbnik gminy Emilia Gałęzewska

pokój 115,

tel. 52 318 55 12

skarbnik@mogilno.pl


główny księgowy Mariusz Balcerzak

pokój 115, tel. 52 318 55 12

finanse@mogilno.pl



inspektor Jolanta Kowalska

j.kowalska@mogilno.pl

inspektor Mirosław Leszczyński

m.leszczynski@mogilno.pl

podinspektor Dorota Drelak

d.drelak@mogilno.pl

pomoc administracyjna Monika Dzikowska

m.dzikowska@mogilno.pl

pokój 114, tel. 52 318 55 13



kasa, podatek od nieruchomości, obroty gotówkowe

kasjer Anna Jaszcz

kasa@mogilno.pl

inspektor Ewa Januchowska

e.januchowska@mogilno.pl

pokój 113, tel. 52 318 55 14


płace

podinspektor Lucyna Tylisz

l.tylisz@mogilno.pl

dzierżawy, najem

podinspektor Elżbieta Kończal

e.konczal@mogilno.pl

pokój 111, tel. 52 318 55 16


podatki

inspektor Karolina Molenda

k.molenda@mogilno.pl

pokój 116, tel. 52 318 55 29


podinspektor Kinga Ciesielska

k.ciesielska@mogilno.pl

pokój 116, tel. 52 318 55 29


























Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino
Plan miasta