Dzisiaj jest środa, 22 listopada 2017 roku. Imieniny: Marka i Cecylii.
Konkurs
Szlak Piastowski
Zdolniacha
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
Rewitalizacja
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
LPR 2009-2015
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Uczniowie „Ratowali życie”

2009-04-20 15:17:05

W piątek, 17 kwietnia w Szkole Podstawowej Nr 3 w Mogilnie odbył się II Gminny Konkurs „Ratujemy Życie”, dotyczący udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach.



W czasie konkursu uczniowie musieli wykazać się wiedzą nie tylko teoretyczną, ale także praktyczną ze znajomości podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy.

Po podliczeniu wyników okazało się, że dwie drużyny otrzymały jednakową liczbę punktów, dlatego decyzją komisji konkursowej zwyciężyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kwieciszewie, którzy uzyskali większą liczbę punktów w części praktycznej. Drużyna ta weźmie udział w ogólnopolskim konkursie, który odbędzie się w Bydgoszczy 30 maja.

Uczniów oceniała komisja konkursowa w składzie: Jarosław Lorek (przewodniczący) Mirosław Kuss, Roman Bardoń i Dariusz Jędro.


1535_t.jpg 1536_t.jpg

1537_t.jpg 1538_t.jpg

1539_t.jpg 1540_t.jpg

1541_t.jpg 1542_t.jpg

1543_t.jpg 1544_t.jpg


I miejsce

Szkoła Podstawowa w Kwieciszewie – 22 pkt.

Michał Moszkowicz - opiekun

Hubert Lewicki

Damian Papis

Joanna Kujawa


II miejsce

Szkoła Podstawowa w Padniewie – 22 pkt.

Anna Krasicka - opiekun

Arleta Świtała

Beata Wołowicz

Joanna Zielińska


III miejsce

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mogilnie – 20 pkt.

Dorota Szypura - opiekun

Patrycja Rurak

Wojciech Marczewski

Aleksander Kaźmierczak


IV miejsce

Szkoła Podstawowa w Gębicach – 17 pkt.

Grażyna Bartkowiak - opiekun

Ola Kryszak

Karolina Marczewska

Marta Galewska


V miejsce

Szkoła Podstawowa Nr 3 Mogilno – 16 pkt.

Marzena Gabryszak - opiekun

Aleksandra Schulz - opiekun

Sandra Winkiel

Wiktor Ciachera

Adrianna Roszak


VI miejsce

Szkoła Podstawowa w Wylatowie – 13 pkt.

Halina Furtak - opiekun

Hubert Nowakowski

Mateusz Hajdys

Szymon Petla


VI miejsce

Szkoła Podstawowa w Strzelcach – 13 pkt.

Janina Baranowska - opiekun

Agata Bonkowska

Katarzyna Kozłowska

Jakub Pawnuk


VII miejsce

Szkoła Podstawowa we Wszedniu – 11 pkt.

Anna Pietrowicz - opiekun

Monika Rutkowska

Justyna Frącz

Mateusz Nyka


źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino
Plan miasta