Dzisiaj jest sobota, 20 października 2018 roku. Imieniny: Ireny i Kleopatry.
PROJEKTY UE
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Czy naprawdę chciałbyś być na naszym miejscu?

2008-10-27 13:14:22

Urząd Miejski w Mogilnie włączył się, po raz pierwszy, do akcji V Ogólnopolska "Kampania Parkingowa". Patronat honorowy nad Kampanią objął Burmistrz Mogilna Leszek Duszyński.


Straż Miejska w Mogilnie rozpoczęła kampanię w sierpniu od rozwieszenia plakatów promocyjnych na tablicach informacyjnych UM i Starostwa Powiatowego, na słupach ogłoszeniowych, stacjach benzynowych, pływalni miejskiej oraz w oknach wystawowych sklepów. Strażnicy rozdawali też ulotki kierowcom oraz przekonywali ich o potrzebie pozostawiania wolnych "kopert" dla pojazdów osób z niepełnosprawnością.


1014_t.jpg


- Działania w ramach Kampanii kierowane są również do dzieci, które mogą mieć większą siłę przekonywania rodziców niż mandaty służb porządkowych – mówi komendant Mirosław Kuss. – Dlatego też w mogileńskim gimnazjum zostało zorganizowane spotkanie z udziałem strażników miejskich oraz przewodniczącej Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności Magdalena Konopy. Tym razem municypalni zwracali uwagę na problem zajmowania przez osoby nieuprawnione miejsc parkingowych przeznaczonych dla niepełnosprawnych. Każdy uczestnik otrzymał ulotkę informacyjną.


Akcja będzie kontynuowana.


873_t.jpg 872_t.jpg

źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino