Dzisiaj jest niedziela, 18 lutego 2018 roku. Imieniny: Symeona i Konstancji.
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
Rewitalizacja
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
LPR 2009-2015
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Problem dopalaczy

2016-02-04 11:58:38

Wczoraj w Szkole Podstawowej nr 3 w Mogilnie odbyło się spotkanie rodziców uczniów klas 6 z Komendantem Straży Miejskiej w Mogilnie w ramach akcji „Stop dopalaczom”.


W trakcie spotkania komendant apelował do rodziców by już teraz zachowali ostrożność, kontrolowali dzieci, poświęcali im jak najwięcej czasu i uwagi oraz rozmawiali z nimi o skutkach zażywania dopalaczy, narkotyków czy alkoholu.


Podczas spotkania zostały omówione: najczęstsze przyczyny sięgania po używki przez młodych ludzi, zachowania, które powinny zaniepokoić rodziców a także skutki zażywania. Podano również numery telefonów pod które można dzwonić by uzyskać pomoc. Ponadto omówiono zasady postępowania w stosunku do osób nieletnich popełniających wykroczenie oraz wskazano miejsca na terenie naszej gminy, gdzie młody człowiek może spędzać wolny czas np. boiska wielofunkcyjne, pływalnia, kręgielnia czy ścieżka zdrowia. Na koniec rodzicom rozdane zostały ulotki profilaktyczne. Nie lekceważmy problemu, który dotyka coraz większej grupy osób.

źródło: nadesłano
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino