Dzisiaj jest niedziela, 16 grudnia 2018 roku. Imieniny: Euzebiusza i Zdzisławy.
PROJEKTY UE
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

O bezpieczeństwie

2015-09-30 09:23:27

Dopalacze, narkotyki, papierosy, alkohol, to główne zagrożenia współczesnego świata. Ten problem dotyczy coraz młodszych osób, szczególnie w tym roku słyszy się o dużej ilości ofiar dopalaczy.


W związku z tym, aby uświadomić i przestrzec rodziców przed środkami psychoaktywnymi Straż Miejska w Mogilnie przeprowadziła pogadanki profilaktyczne na spotkaniach z rodzicami w mogileńskim gimnazjum oraz Szkole Podstawowej nr 2 w Mogilnie. Podczas nich komendant straży miejskiej Mirosław Kuss mówił o najczęstszych przyczynach i skutkach zażywania dopalaczy, ich rodzajach, a także wskazał placówki, do których można się zgłosić po pomoc. Rodzice otrzymali również ulotki profilaktyczne.


Uwagę rodziców zwrócono także na bezpieczeństwo w drodze do i ze szkoły oraz na konieczność noszenia odblasków, które znacznie zwiększają widoczność. Rodzice zostali poinformowani o zasadach bezpiecznego poruszania się po ulicach. Prowadzący wskazał miejsca w pobliżu szkół, w których nie można parkować pojazdów, przechodzić przez jezdnię czy swobodnie się poruszać. Straż Miejska informuje, że tego typu akcje prowadzone będą nadal.


18198_t.jpg 18199_t.jpg

źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino