Dzisiaj jest piątek, 14 grudnia 2018 roku. Imieniny: Alfreda i Izydora.
PROJEKTY UE
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Las "BABA" zaśmiecony

2013-06-07 08:16:37

Jak informuje komendant Straży Miejskiej w Mogilnie Mirosław Kuss zdecydowana większość mieszkańców Gminy Mogilno wywozi swoje odpady komunalne zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. Zdarzają się jednak mieszkańcy, którzy mają obojętny stosunek wobec prawa i środowiska i wyrzucają śmieci w miejscach do tego nieprzeznaczonych.


27 maja strażnicy miejscy przyjęli zgłoszenie od mieszkańca Padniewka, który pomógł w zlokalizowaniu kolejnego miejsca nielegalnego zrzutu odpadów komunalnych. Tym razem śmieci zostały wyrzucone w lesie w miejscowości Baba. Podczas prowadzenia czynności wyjaśniających strażnikom udało się ustalić właściciela śmieci, którym okazał się mieszkaniec Mogilna. Sprawca został ukarany mandatem karnym w wysokości 300 zł oraz polecono mu uprzątnięcie terenu do dnia 6 czerwca 2013 r.


10861_t.jpg 10862_t.jpg


Straż Miejska w Mogilnie kolejny raz apeluje o nie zaśmiecanie terenów publicznych takich jak pobocza dróg, rowy, lasy, skwery, place, boiska. Zgodnie z Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta i Gminy Mogilno śmieci należy składować w odpowiednich pojemnikach i wywozić poprzez uprawnioną do tego firmę.


źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino