Dzisiaj jest wtorek, 16 stycznia 2018 roku. Imieniny: Marcelego i Włodzimierza.
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
Rewitalizacja
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
LPR 2009-2015
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Śmieciarz z Gniezna ukarany

2012-05-17 14:24:08

8 maja 2012 r. podczas prowadzenia czynności służbowych w rejonie wiaduktu kolejowego przy drodze krajowej E15 w pobliżu Kwieciszewa patrol Straży Miejskiej odkrył nielegalne wysypisko śmieci komunalnych.


Strażnikom podczas prowadzenia czynności wyjaśniających udało się ustalić właściciela śmieci, którym okazał się mieszkaniec Gniezna. Jest to już kolejny przypadek nielegalnego zrzutu śmieci przez mieszkańców sąsiednich miejscowości. Sprawca wykroczenia został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł za zaśmiecanie terenów publicznych oraz otrzymał polecenie uprzątnięcie śmieci do dnia 20 maja br.


7599_t.jpg 7600_t.jpg


Niestety, nie jest tak, że ustalamy wszystkich sprawców zrzutu śmieci. Niektórzy pozostają bezimienni i wówczas za usunięcie wysypiska płacimy wszyscy - mówi komendant Straży Miejskiej w Mogilnie Mirosław Kuss.


7601_t.jpg


Straż miejska apeluje o nie zaśmiecanie terenów publicznych: poboczy dróg, rowów, lasów, skwerów, placów, boisk. Mandaty za to wykroczenie sięgają kwoty 500 zł. Zgodnie z Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie miasta i gminy Mogilno śmieci należy składować w pojemnikach 110 l i wywozić co najmniej raz w miesiącu na wysypisko komunalne.
źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino
Plan miasta