Dzisiaj jest piątek, 27 listopada 2020 roku. Imieniny: Waleriana i Maksymiliana.
Unia Europejska
KWIECISZEWO BOISKO
SPIS ROLNY 2020
Światłowód
Numer rachunku
Informacje
NFOŚiGW
WYBORY 2020
System Ostrzegania
Mieszkanie Plus
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

ZGŁOSZENIE

Uwaga! Maksymalna liczba zgłoszeń przesłanych poprzez formularz została osiągnięta. Od poniedziałku 5 lutego będą one weryfikowane z wpłatami zaliczki na poczet wpisowego. Wszystkie zgłoszenia, które dotarły lub dotrą do nas po godzinie 21:26 w niedzielę 4 lutego będą rejestrowane na liście rezerwowej. Osoby, które wysłały swoje zgłoszenie po ww. terminie prosimy tymczasowo o niewpłacanie zaliczki na konto stowarzyszenia Motoklasyczni.


W przypadku ostatecznego niedostania się na główną listę startową lub na życzenie uczestnika zawsze będzie istniała możliwość wyjazdu na trasę rajdu z itinererem, jednak poza klasyfikacją i bez możliwości udziału w konkurencjach na trasie. Przeniesienie z listy rezerwowej na główną listę startową w przypadku rezygnacji ze startu w rajdzie innego uczestnika może nastąpić nawet w dniu rozpoczęcia imprezy. Warto zatem czasami cierpliwie zaczekać.


Zgłoszenia przyjmowane są w formie elektronicznej poprzez formularz Google umieszczony pod adresem:


FORMULARZ ZGŁOSZENIA


Warunkiem wpisania na główną listę startową, oprócz nadesłania karty zgłoszeniowej, jest uiszczenie zaliczki na poczet wpisowego w postaci darowizny na cele Stowarzyszenia „Motoklasyczni”.


Kwotę 40 zł należy przekazać na konto:


85 1140 2004 0000 3102 7493 0249 (mBank)


Motoklasyczni

ul. Narutowicza 7

88-300 Mogilno


Tytuł płatności: „Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia od: (imię i nazwisko zgłoszonego kierowcy)”


Przyjęcie zgłoszeń w terminie krótszym, niż 14 dni przed datą rozpoczęcia Rajdu uzależnione jest od decyzji Organizatora. Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia listy uczestników w przypadku zgłoszenia maksymalnej liczby załóg!


Prosimy o przedstawienie w odpowiedniej rubryce formularza zgłoszeniowego krótkiego opisu swojego pojazdu, który zostanie zaprezentowany podczas startu, kiedy to jury będzie oceniać też załogę w ramach konkursu „Retro-Styl”. Ocenie jury będzie podlegać stylizacja wyglądu załogi dostosowana do rodzaju pojazdu i epoki, z której on pochodzi. Udział w tym konkursie jest oczywiście dobrowolny.

Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino