Monitor Polski
WKU Inowrocław

Puchar przyjechał do Mogilna

2008-05-08 14:16:55

W dniu 04.05.2008 odbyła się druga tura zawodów Grand Prix Okręgu o puchar Prezesa ds. sportu.

Sokół Mogilno żegna się z II ligą

2008-05-08 09:08:04

Siatkarki Sokoła Mogilno przegrały z AZS AWF II Poznań w decydującym meczu o utrzymanie się w II lidze. Mogilnianki walczyły do samego końca, po emocjonującym spotkaniu ulegając rywalkom dopiero w tie-breaku.

Nasza wieś w obiektywie

2008-05-07 16:08:22

Dzieci i młodzież z Wasielewka uczestniczyły w realizacji projektu Nasza wieś dawniej a dziś.

Turniej Wsi w Kwieciszewie

2008-05-07 15:53:35

OSP w Kwieciszewie zorganizowała Turniej Wsi.

Sukcesy cyklistów z Mogilna

2008-05-06 15:16:47

Kolarze Mogileńskiego Towarzystwa Cyklistów uczestniczyli w Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim Masters o Memoriał Jana, Lecha Kluja i Adama Frasińskiego w Kobylnicy k. Poznania oraz Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim Masters o Puchar Burmistrza Pobiedzisk.

XVII Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego

2008-05-06 13:59:04

W sobotę 3 maja 100 biegaczy wystartowało z Rynku w Mogilnie, aby pokonać dystans ponad 21 km do Trzemeszna.

Lucjan Skowroński Mistrzem Holandii

2008-05-05 15:35:48

Lucjan Skowroński z Bielic (18 lat) wywalczył tytuł Mistrza Holandii podczas zawodów karate, w których startowało blisko 500 zawodników, m.in. z Holandii, Niemiec, Ukrainy.

XIV Mogileński Turniej Tańca Nowoczesnego

2008-05-05 15:31:39

W czwartek 1 maja w kinie Wawrzyn odbył się XIV Mogileński Turniej Tańca Nowoczesnego. Puchar Burmistrza Mogilna Leszka Duszyńskiego wywalczyła formacja K-2 z Kruszwicy.

Decydujące starcie siatkarek - 7 maja, godz. 19:00

2008-05-03 22:07:20

Już w najbliższą środę (7 maja) siatkarki Sokoła Mogilno zmierzą się z zawodniczkami AZS AWF II Poznań w decydującym meczu o utrzymanie się w II lidze. Po czterech meczach stan rywalizacji jest remisowy (2:2).