Monitor Polski
WKU Inowrocław

Adam Kinowski z Mogilna wśród nagrodzonych

2009-11-20 12:14:49

W dniach 5-8 listopada w Drzonkowie odbyły się XIV Halowe Mistrzostwa Polski w Tenisie na Wózkach. W turnieju uczestniczyło 24 najlepszych polskich zawodników, wśród nich mieszkaniec Mogilna Adam Kinowski, zawodnik ISTZ„Gem”.

Kajakiem z Wylatowa do Trzemeszna

2009-10-09 15:00:21

W niedzielę, 11 października odbędzie się spływ kajakowy z Wylatowa do Trzemeszna zorganizowany przez Ośrodek Sportu Rekreacji i Rehabilitacji w Mogilnie.

Turnieje tenisa stołowego

2009-09-23 15:16:48

Polski Związek Tenisa Stołowego zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z naszego regionu do udziału w ogólnopolskich turniejach tenisa stołowego.

Raszkowski / Lipieński najlepsi w Grand Prix Fala 2009

2009-08-20 12:00:14

Łukasz Raszkowski i Sławomir Lipieński wygrali turniej finałowy Grand Prix Fala 2009 w siatkówce plażowej, który rozegrany został w minioną niedzielę w Wiecanowie. Siatkarze ze Strzelna pokonali w finale parę Błażej Borucki / Marcin Duszyński.

Weekendowe turnieje siatkówki plażowej w Wiecanowie

2009-08-12 10:42:02

Kolejne siatkarskie emocje czekają na siatkarskich kibiców, którzy w najbliższy weekend odwiedzą plażę w Wiecanowie. Sobotnio-niedzielne zmagania zakończą cykl imprez w ramach Grand Prix Fala 2009 organizowanych przez sędziego Tadeusza Malczewskiego.

Duety rodzinne rywalizowały na plaży w Wiecanowie

2009-08-10 09:44:44

Aż 12 duetów siatkarzy, siatkarek i par mieszanych wzięło udział w Turnieju Rodzinnym o Puchar Burmistrza Mogilna w ramach Grand Prix Fala 2009, który rozegrany został wczoraj na plaży w Wiecanowie k. Mogilna. Zwyciężyli ojciec i syn - Maciej i Paweł Stysiałowie.

Wiecanowo: Turniej Rodzinny w siatkówce plażowej

2009-08-07 10:10:45

W najbliższą niedzielę (9 sierpnia) na boisku do siatkówki plażowej w Wiecanowie, odbędzie się Turniej Rodzinny w ramach Grand Prix Fala 2009.

Ku pamięci Leona Dworka

2009-07-24 08:12:10

W niedzielę, 26 lipca, na stadionie OSRiR w Gębicach rozegrany zostanie VI Turniej Piłki Nożnej im. Leona Dworka.

Pogoda nie utrudniła zawodów

2009-07-21 08:53:27

W niedzielę, w Padniewku odbył się XV Ogólnopolski wyścig kolarski o Puchar Burmistrza Mogilna XI Memoriał im. Alfonsa Olszaka i II Mistrzostwa Państwowej Straży Pożarnej w kolarstwie szosowym.

Kolarze na start

2009-07-02 14:17:41
(aktualizacja: 2009-07-16 09:34:28)

19 lipca (niedziela), w Padniewku odbędzie się XV Ogólnopolski Wyścig Kolarski „Po ziemi mogileńskiej” o Puchar Burmistrza Mogilna, XI Memoriał im. Alfonsa Olszaka i II Mistrzostwa Państwowej Straży Pożarnej.