Dzisiaj jest sobota, 23 lutego 2019 roku. Imieniny: Romany i Damiana.
PROJEKTY UE
System Ostrzegania
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Umowy na budowę orlika podpisane

2009-07-03 13:38:11

Rozstrzygnięty został przetarg na budowę kompleksu sportowego w ramach programu ,,Orlik 2012'' w Mogilnie.Nad orlikiem, który powstanie w zachodniej części miasta będą pracowały 3 firmy: ALSTAL-DROGI sp. z o.o. w Mogilnie, która wykona m.in. roboty ziemne, podbudowę pod płytę boiska, ogrodzenia, place i chodniki, Regionalne Biuro Budowy i Modernizacji Obiektów Sportowych TARTAN z Bydgoszczy, zajmie się budową nawierzchni boisk, montażem urządzeń sportowych i budynków szatniowo-sanitarnych, a także wykona i podłączy przyłącza wodno-kanalizacyjne do budynku zaplecza oraz Zakład Elektryczny Andrzej Wojciechowski z Mogilna, który wykona oświetlenie i podłączy instalacje elektryczne do budynku zaplecza szatniowo-sanitarnego.


Wartość robót budowlanych wynosi 1.208.109,12 zł. Kwotę tą pokryją środki z Ministerstwa Sportu i Turystyki, Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu oraz budżetu gminy Mogilno.


Dziś zostały podpisane umowy z Burmistrzem Mogilna Leszkiem Duszyńskim na realizację tej inwestycji, a w przyszłym tygodniu gmina przekaże plac budowy. Prace mają zakończyć się do 15 października br.

źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino