Dzisiaj jest piątek, 24 listopada 2017 roku. Imieniny: Jana i Flory.
Konkurs
Szlak Piastowski
Zdolniacha
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
Rewitalizacja
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
LPR 2009-2015
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Konkurs wiedzy sportowej w Gozdaninie

2008-02-26 12:36:34

24.02.08r. w świetlicy wiejskiej w Gozdaninie po raz trzeci odbył się „Konkurs wiedzy o sporcie”, którego organizatorami byli: LZS Gozdanin, Urząd Miejski w Mogilnie, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Kwieciszewo.


Przeprowadzeniem i organizacją „Zgaduj-zgaduli” zajęli się: Stanisław Redmann, Bernard Łaganowski, Tomasz Biel, Stefan Skiba, Mariusz Baran, Łaganowska, Halina Gajewicz, Wiesław Graniczny, Maciej Gajewicz, Dawid Tomczak.


W konkursie wzięło udział 18 zawodni8ków z terenu trzech okolicznych sołectw – Gozdanin (10), Kwieciszewo (5), Gębice(2) oraz gościnnie Dominika Kwiatkowska z Ostrowa. Wszyscy zostali podzieleni na sześć kategorii.

Celem Turnieju było:

- upowszechnienie zagadnień o tematyce sportowej,

- aktywizowanie i integrowanie środowisk lokalnych,

- pogłębianie wiedzy z zakresu sportu lokalnego, krajowego itd.


Konkursową rywalizacja przeprowadzono w następujący sposób:

1. Test pisemny – 10 pytań punktowanych w skali 0-2 pkt -wszyscy uczestnicy,


2. Egzamin ustny – 3 pytania punktowane w skali 0-3, osobno dla każdej kategorii,


3. Wyłanianie kolejności – suma punktów z egzaminów: pisemnego i ustnego


W konkursie wykorzystano 60 pytań, przede wszystkim dotyczących bieżących wydarzeń.


Zwycięzcy w każdej kategorii otrzymali puchary i dyplomy ufundowane prze Urząd Miejski w Mogilnie.


Wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani wafelkami firmy „Skawa”, herbatą, kawą.

Konkurs przebiegał sprawnie i po 2 godz. zakończył się.

112_t.jpg

fotogaleria


Wyniki konkursu:


1. Kat. dziewcząt szkół podstawowych do 13 lat:


I miejsce - Paulina Śmiłowska – Gębice 6 punktów


2. Kat. chłopców szkół podstawowych do 13 lat:


I miejsce - Radosław Baran – Kwieciszewo 23 punkty

II miejsce - Norbert Biel – Gozdanin 15 punktów

III miejsce - Hubert Wrzos – Gozdanin 4 punkty


3. Kat. Dziewcząt szkół gimnazjalnych 14-16 lat

---------------------


4. Kat. chłopców szkół gimnazjalnych 14-16 lat


I miejsce - Remigiusz Górzyński - Kwieciszewo 24 punkty

II miejsce - Mikołaj Marczak - Gozdanin 22 punkty (po dogrywce 28

III miejsce - Jakub Nowakowski - Kwieciszewo 22 punkty (po dogrywce 26,5)

IV miejsce - Franciszek Marczak - Gozdanin 8 punktów

V miejsce - Dawid Tomczak - Gozdanin 8 punktów

VI miejsce - Tomasz Skiba - Gozdanin 4 punkty



5. Kat. Kobiet szkół ponadgimnazjalnych 17-25 lat


I miejsce - Marta Szczerba – Gozdanin 10 punktów

II miejsce - Dominika Kwiatkowska – Gozdanin 8 punktów


6. Kat. Panów szkół ponadgimnazjalnych 17-25 lat


I miejsce - Jakub Łaganowski - Kwiecziszewo 22 punkty

II miejsce - Radosław Owsiński - Owsiński 20 punktów

III miejsce - Jakub Szczerba – Gozdanin 14 punktów


7. Kat. Panów 26-30 lat

I miejsce - Tomasz Perlikowski – Gozdanin 23 punkty

II miejsce - Maciej Gajewicz – Kwieciszewo 22 punkty




źródło: inf. własna
nadesłał(a): Stanisław Redmann
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino
Plan miasta