Dzisiaj jest niedziela, 18 listopada 2018 roku. Imieniny: Anieli i Romana.
PROJEKTY UE
SESJA - TRANSMISJA
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Turniej orlika za nami

2018-01-29 08:55:10

W hali widowiskowo-sportowej w Mogilnie odbył się piłkarski turniej, w którym zagrali orlicy z rocznika 2007 i młodsi. Najlepsza okazała się drużyna z Torunia. Pogoniści przygotowani przez trenerów Mirosława Maciejewskiego i Damiana Malczewskiego po zaciętych meczach zajęli miejsca piąte, szóste i siódme.


Organizatorami turnieju był Klub Sportowy „Pogoń” w Mogilnie oraz Mogilno Sport Sp. z o.o. Nagrody wręczał burmistrz Mogilna Leszek Duszyński, przewodnicząca Rady Miejskiej w Mogilnie Teresa Kujawa, radny RM Karol Nawrot oraz prezes KS „Pogoń” w Mogilnie Sławomir Woźniak.


26594_t.jpg


WYNIKI GRUPY A

Pogoń I Mogilno - Gopło Kruszwica 1:2

UKS Barcin - Notecianka Pakość 2:1

Pogoń II Mogilno - Pogoń I Mogilno 0:6

Gopło Kruszwica - UKS Barcin 2:0

Notecianka Pakość - Pogoń II Mogilno 1:1

Pogoń I Mogilno - UKS Barcin 1:2

Gopło Kruszwica - Notecianka Pakość 7:0

UKS Barcin - Pogoń II Mogilno 3:1

Notecianka Pakość - Pogoń I Mogilno 0:3

Gopło Kruszwica - Pogoń II Mogilno 2:0


WYNIKI GRUPY B

DAP Toruń - Komorniki II 1:1

Pogoń III Mogilno - Komorniki I 0:3

UKS Tęcza Bydgoszcz - Komorniki II 2:0

DAP Toruń - Komorniki I 1:2

Pogoń III Mogilno - UKS Tęcza Bydgoszcz 2:1

Komorniki II - Komorniki I 1:4

DAP Toruń - Pogoń III Mogilno 1:0

Komorniki I - UKS Tęcza Bydgoszcz 2:1

Pogoń III Mogilno - Komorniki II 1:0

DAP Toruń - Tęcza Bydgoszcz 3:0


Mecz o IX miejsce: Notecianka Pakość - Komorniki II 1:0

Półfinały: Gopło Kruszwica - DAP Toruń 0:1

UKS Barcin - Komorniki I 0:1


Mecz o VII miejsce: UKS Tęcza Bydgoszcz - Pogoń II Mogilno 0:0, karne 0:1

Mecz o V miejsce: Pogoń I Mogilno - Pogoń III Mogilno 1:4,

Mecz o III miejsce: Gopło Kruszwica - UKS Barcin 1:1, karne 0:2

Mecz o I miejsce: DAP Toruń - Komorniki I 1:0


Klasyfikacja końcowa:


1. DAP TORUŃ

2. AP KOMORNIKI WIELKOPOLSKA I

3. BOSiR BARCIN

4. KS GOPŁO KRUSZWICA

5. KS POGOŃ MOGILNO I

6. KS POGOŃ MOGILNO III

7. KS POGOŃ MOGILNO II

8. UKS TĘCZA BYDGOSZCZ

9. AP KOMORNIKI WIELKOPOLSKA II

10. KS NOTECIANKA PAKOŚĆ


Składy zespołów z KS „Pogoń”.

POGOŃ I

Chojnacki Wiktor, Długosz Kacper, Długosz Krystian, Joszko Paweł, Marczak Bartosz, Michalczyk Adrian, Radojewski Aleksander, Stankiewicz Kamil, Trybuła Remigiusz, Wojtczak Franciszek.

POGOŃ II

Chojnacki Wiktor, Olejnik Łukasz, Gościak Filip, Rogowski Igor, Trzebuchowski Krzysztof, Soczewka Mateusz, Sielecki Wiktor, Woliński Piotr, Zieliński Jakub, Barczak Borys.

POGOŃ III

Jan Grządziela, Jakub Gotowalski, Antoni Storozum, Patryk Michalak, Bartosz Laskowski, Filip Matelski, Franciszek Kaczmarek, Maciej Wasilewski, Jakub Chojnacki, Maksymilian Godurkiewicz.


26593_t.jpg

26595_t.jpg 26596_t.jpg

26597_t.jpg 26598_t.jpg

26599_t.jpg 26600_t.jpg

26601_t.jpg 26602_t.jpg

26603_t.jpg 26604_t.jpg

26605_t.jpg 26606_t.jpg



źródło: nadesłano
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino