Monitor Polski
WKU Inowrocław

Medale na zawodach karate w Osielsku i Brzozówce

2017-10-16 08:42:29

Jak co roku, nasi zawodnicy uczestniczyli w turnieju karate WKF Yamabushi Cup w Osielsku k. Bydgoszczy. W zawodach wzięło udział ok. 390 zawodników z 22 klubów z całej Polski.

Zawodnicy sekcji karate Mogilno i Strzelno świetnie zaprezentowali się na turnieju zdobywając dwa medale. Ci, którzy nie wywalczyli miejsca na podium pokazali charakter walcząc z poświęceniem i do samego końca pojedynków.

Wyniki:

Złoty medal: Zofia Walenciak kumite indywidualne dziewczęta 10-11 lat [-35 kg].

Srebrny medal: Maja Skrzypczak kumite indywidualne dziewczęta 8-9 lat [-27 kg].

Również w Brzozówce k. Torunia, na Mistrzostwach Ziemi Dobrzyńskiej nasi młodzi karatecy zdobyli dwa medale. Srebrny medal wywalczył Jakub Januchowski kumite indywidualne chłopcy 9 lat [Open], a brązowy Zofia Walenciak kumite indywidualne dziewczęta 11 lat [-35kg].