Dzisiaj jest niedziela, 19 listopada 2017 roku. Imieniny: Elżbiety i Seweryna.
Zbiórka dla Ali
Konkurs
Szlak Piastowski
Zdolniacha
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
Rewitalizacja
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
LPR 2009-2015
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Amatorzy i ratownicy zmagali się w mistrzostwach Mogilna

2017-01-09 11:06:30

W sobotę, na krytej pływalni w Mogilnie z inicjatywy spółki Mogilno Sport oraz Uczniowskiego Klubu Sportowego ORKA odbyły się Mistrzostwa Mogilna Amatorów w Pływaniu 2017 oraz Mistrzostwa Mogilna Ratowników w pływaniu na dystansie 200 metrów stylem dowolnym.


Zawodnicy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych i na różnych dystansach. Patronat Honorowy nad zawodami objął Burmistrz Mogilna Leszek Duszyński.


Wyniki:

25 m styl grzbietowy dziewcząt rocznik 2010 i młodsi

1. Nina Michalska 25,31

2. Julia Rogalska 31,11

3. Marta Domagalska 50,06


25 m styl grzbietowy chłopców rocznik 2010 i młodsi

1. Bartek Ciechowicz 33,90


25 m styl grzbietowy dziewcząt rocznik 2009

1. Inez Kaźmierczak 33,33

2. Kasandra Różewska 33,46

3. Lena Gorgoń 45,86


25 m styl grzbietowy chłopców rocznik 2009

1. Maciej Wasilewski 30,78

2. Kacper Pawełczak 43,31


25 m styl grzbietowy chłopców rocznik 2008

1. Jakub Wietrzykowski 25,48

2. Filip Cichowicz 25,69

3. Michał Kaszyński 25,75


25 m styl grzbietowy dziewcząt rocznik 2007

1. Maryna Kozłowska 21,34

2. Vanessa Wosztyl 25,13

3. Julia Andrzejczak 25,67


25 m styl grzbietowy chłopców rocznik 2007

1. Wiktor Białecki 29,12

2. Daniel Ortman 31,53


25 m styl grzbietowy dziewcząt rocznik 2006

1. Kaja Mikulska 24,14

2. Hania Konieczka 26,14

3. Adela Furmańczyk 26,98


25 m styl grzbietowy chłopców rocznik 2006

1. Michał Weihs 25,78


25 m styl grzbietowy dziewcząt rocznik 2005

1. Ramona Jaskólska 22,53


25 m styl grzbietowy chłopców rocznik 2005

1. Kamil Cichowicz 20,89

2. Remigiusz Jeździkowski 22,42


25 m styl grzbietowy dziewcząt rocznik 2004

1. Zuzanna Wiśniewska 28,23


25 m styl grzbietowy chłopców rocznik 2004

1. Kacper Lisiecki 23,89


25 m styl dowolny dziewcząt rocznik 2010 i młodsi

1. Nina Michalska 26,82


25 m styl dowolny chłopców rocznik 2010 i młodsi

1. Bartek Cichowicz 34,60


25 m styl dowolny dziewcząt rocznik 2009

1. Lena Gorgoń 44,52


25 m styl dowolny chłopców rocznik 2009

1. Maciej Wasilewski 31,64


25 m styl dowolny chłopców rocznik 2008

1. Michał Kaszyński 23,17

2. Filip Cichowicz 26,70

3. Jakub Wietrzykowski 29,50


25 m styl dowolny dziewcząt rocznik 2007

1. Martyna Kozłowska 25,41

2. Vanessa Wosztyl 25,83

3. Julia Andrzejczak 27,31


25 m styl dowolny dziewcząt rocznik 2006

1. Kaja Mikulska 22,62

2. Martyna Hernacka 25,76

3. Hania Konieczka 26,24


25 m styl dowolny chłopców rocznik 2006

1. Alex Straczewski 18,30

2. Joachim Tomczak 19,16

3. Michał Weihs 23,18


25 m styl dowolny dziewcząt rocznik 2005

1. Ramona Jaskólska 18,54

2. Katarzyna Heinich 20,61

3. Julia Skibiszewska 21,40


25 m styl dowolny chłopców rocznik 2005

1. Filip Kowalski 15,97

2. Kamil Cichowicz 18,77


25 m styl dowolny dziewcząt rocznik 2004

1. Zuzanna Wiśniewska 28,51


25 m styl dowolny chłopców rocznik 2004

1. Kacper Lisiecki 17,85


25 m styl dowolny masters 20+ mężczyźni

1. Łukasz Zemski 3:01,65

2. Jarosław Gwit 3:14,00

3. Marcin Kaźmierczak 3:27,52


25 m styl klasyczny chłopców rocznik 2006

1. Joachim Tomczak 24,81

2. Alex Starczewski 26,42


25 m styl klasyczny rocznik 2005

1. Julia Skibiszewska 26,90

2. Katarzyna Heinich 28,54


25 m styl klasyczny chłopców rocznik 2005

1. Filip Kowalski 23,32

2. Remigiusz Jeździkowski 26,00


200 m styl dowolny ratowników

1. Filip Turek 2:21,88

2. Agata Wojciechowska 2:23,44

3. Hubert Laskowski 2:30,84


50 m styl klasyczny dziewcząt gimnazja

1. Alicja Wasilewska 54,97


50 m styl klasyczny chłopców gimnazja

1. Jakub Niedziela 1:06,79


50 m styl grzbietowy chłopców gimnazja

1. Jakub Niedziela 58,25

2. Norbert Odebralski 1:10,50


50 m styl dowolny dziewcząt gimnazja

1. Alicja Wasilewska 45,10


50 m styl dowolny chłopców gimnazja

1. Norbert Odebralski 1:20,40


50 m styl klasyczny chłopców ponadgimnazjalne

1. Patryk Wojciechowski 39:24

2. Adam Springmann 1:17,88


50 m styl dowolny chłopców ponadgimnazjalne

1. Patryk Wojciechowski 30,94

2. Adam Springamnn 1:22,16


22964_t.jpg 22965_t.jpg

22966_t.jpg 22967_t.jpg

22968_t.jpg 22970_t.jpg

22971_t.jpg 22972_t.jpg

22973_t.jpg 22974_t.jpg

22975_t.jpg 22976_t.jpg

22977_t.jpg 22978_t.jpg

22979_t.jpg 22980_t.jpg

22981_t.jpg 22982_t.jpg


źródło: nadesłano
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino
Plan miasta