Dzisiaj jest piątek, 18 stycznia 2019 roku. Imieniny: Piotra i Małgorzaty.
PROJEKTY UE
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Umiem pływać

2016-09-21 08:19:24

Z inicjatywy burmistrza Leszka Duszyńskiego w mogileńskiej krytej pływalni po raz kolejny realizowany jest projekt powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”.


Projekt jest propozycją uczestniczenia w dodatkowych zajęciach sportowych dla uczniów, którzy chcą podejmować aktywność fizyczną również poza obowiązkowymi zajęciami wychowania fizycznego.


Gmina Mogilno została objęta projektem, realizowanym przez Kujawsko-Pomorski Związek Pływacki w Toruniu, z dofinansowaniem ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Funduszy Zajęć Sportowych dla uczniów - działanie pn. „Wspieranie przedsięwzięć w zakresie upowszechnienia sportu dzieci i młodzieży”. W ramach projektu Gmina Mogilno zapewnia dowóz dzieci, natomiast pozostałe koszty tj. opiekę podczas transportu, wynagrodzenia instruktorów i wynajem krytej pływalni dofinansowane są w całości ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W bieżącym roku projekt realizowany jest w dwóch turach. W pierwszej, zrealizowanej w miesiącach marzec-czerwiec, nauką zostało objętych 45 uczniów: po 15 ze szkół w Padniewie, Wylatowie i Wszedniu. Natomiast od września do grudnia realizowana jest druga tura nauki pływania dla łącznie 30 uczniów ze szkół w Kwieciszewie i Strzelcach. Program realizowany jest w cyklu 20 zajęć, po jednej godzinie nauki. Gmina Mogilno realizuje projekt „Umiem pływać” od 2012 roku.


21898_t.jpg 21899_t.jpg

21900_t.jpg 21901_t.jpg

21902_t.jpg 21903_t.jpg

21904_t.jpg 21905_t.jpg

źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino