Dzisiaj jest środa, 24 października 2018 roku. Imieniny: Rafała i Marcina.
PROJEKTY UE
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Wybieram zdrowie na PZU Trasie Zdrowia

2015-09-22 07:50:12

W sobotę, 19 września odbyła się impreza sportowo- rekreacyjna „Wybieram Zdrowie”. Spotkanie poświęcone było aktywnemu spędzeniu czasu i polegało na marszu z kijkami nordic walking oraz na ćwiczeniach na instalacjach treningowych znajdujących się na PZU Trasie Zdrowia.


Impreza rozpoczęła się na boisku Zespołu Placówek Specjalnych w Szerzawach, gdzie pod okiem doświadczonego instruktora Mariusza Sulińskiego miało miejsce krótkie szkolenie chodzenia z kijkami nordic walking oraz rozgrzewka.


Następnie wszyscy uczestnicy ruszyli na PZU Trasę Zdrowia, gdzie wraz z instruktorem odbywały się ćwiczenia na instalacjach treningowych. Marsz zakończył się na boisku „Wembley”. Tam uczestnicy mogli odpocząć przy zdrowej sałatce owocowej oraz świeżym chlebie z masłem upieczonym przez Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Ziemi Mogileńskiej.


Impreza zakończyła się rozdaniem nagród i upominków. Wyróżniono najstarszego uczestnika marszu, który otrzymał telefon komórkowy dostosowany dla osób starszych oraz najmłodszego, który otrzymał plecak. Ponadto uczestnicy spotkania mieli możliwość wpisania się na specjalnie przygotowanych kartkach i tym samym wzięcia udziału w losowaniu nagród - pokrowców na tablety, drewnianych mieczy, kalendarzy, artykułów sportowych oraz wielu innych. Nagrody wręczali przedstawiciele Europejskiego Centrum Spotkań Wojciech – Adalbert Maria Błotnicka, Beata Ozimek oraz Hieronim Rumianowski. Wręczono również trzy bony o wartości 100 zł każdy, do sportowego sklepu DECATHLON - ufundowane przez burmistrza Leszka Duszyńskiego.


Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze, której towarzyszyła wysoka frekwencja i sportowy duch. Organizatorzy planują realizację spotkania również w przyszłym roku.

Organizatorami imprezy było Europejskie Centrum Spotkań Wojciech – Adalbert, Mogileński Dom Kultury oraz Urząd Miejski w Mogilnie.


18054_t.jpg 18055_t.jpg

18056_t.jpg 18057_t.jpg

18058_t.jpg 18059_t.jpg

18060_t.jpg 18061_t.jpg

18062_t.jpg 18063_t.jpg


źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino