Dzisiaj jest niedziela, 17 lutego 2019 roku. Imieniny: Donata i Łukasza.
PROJEKTY UE
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Siatkarki gminy Mogilno coraz bliżej igrzysk...

2007-11-26 11:49:27

Z reprezentacjami gmin Zławieś Wielka i Więcbork, zagrają mogileńskie siatkarki w IV rundzie eliminacji do Igrzysk Olimpijskich Sportowców Wiejskich "Pekin 2008" w Jabłonowie Pomorskim. W III rundzie z rywalizacji odpadli mogileńscy siatkarze.


Dla siatkarzy reprezentujących gminę Mogilno, sam awans do III rundy eliminacji był już sporym sukcesem. Podczas turnieju w Ostromecku, musieli oni jednak uznać wyższość zespołów z Dąbrowy Chełmińskiej i Dragacza - ulegając rywalom po zaciętych pojedynkach po 0:2. Trzecie miejsce w tej rundzie eliminacji dało gminie Mogilno 25 pkt. w ogólnej klasyfikacji igrzysk.


Zgodnie z oczekiwaniami, do IV rundy eliminacji zakwalifikowały się siatkarki, które są jednymi z faworytek olimpiady. Grające bardzo młodym składem mogilnianki, przegrały w Szubinie z gospodyniami turnieju III rundy eliminacji 1:2 (20:25, 25:19, 11:15) i wygrały 2:0 (25:17, 25:21) z reprezentacją gminy Solec Kujawski, co dało im ostatecznie pierwsze miejsce w zawodach i spokojny awans do dalszych gier.


W IV rundzie eliminacji mogileńskie siatkarki zagrają z reprezentacjami Złejwsi Wielkiej i Więcborka. Turnieje eliminacyjne odbędą się w dniach 8-9 grudnia 2007 r., 12-13 i 26-27 stycznia 2008 roku. Tylko zwycięzca awansuje bezpośrednio do turnieju finałowego Igrzysk Olimpijskich Sportowców Wiejskich, drugi zespół powalczy o awans w barażach.


źródło: inf. własna
nadesłał(a): Andrzej Wojciechowski
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino