Dzisiaj jest poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Imieniny: Feliksa i Anatola.
Konkurs
Szlak Piastowski
Zdolniacha
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
Rewitalizacja
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
LPR 2009-2015
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Turniej Mikołajkowo-Świąteczno-Noworoczny w tenisie stołowym

2014-01-13 13:52:07

W Szkole Podstawowej w Gębicach zakończył się turniej w tenisie stołowym, w którym udział wzięło 27 amatorów tego sportu z Marcinkowa, Zbytowa, Gębic, Kątna, Kwieciszewa, Bielic, Łosośnik, Jeziorek i Łąkiego.


Rywalizacja toczyła się w 6 kategoriach:

- dziewczęta i chłopcy szkół podstawowych do 13 lat

- dziewczęta i chłopcy szkół gimnazjalnych w wieku 14-16 lat

- kobiety i mężczyźni szkół ponadgimnazjalnych w wieku 17-25 lat.


Pojedynki tenisowe rozgrywane były systemem „brazylijskim”, w którym jedna porażka nie wykluczała z dalszej gry oraz systemem „każdy z każdym”.


Klasyfikacja turnieju


I kategoria dziewcząt szkół podstawowych do 13 lat

1. miejsce Joanna Kotlińska (Dzierzążno), 2. Roksana Owsińska (Marcinkowo), 3. Joanna Konieczka (Marcinkowo), 4. Agata Manysiak (Gębice), 5. Katarzyna Wielińska (Łosośniki);


II kategoria chłopców szkół podstawowych do 13 lat

1. Sebastian Gzik (Kątno), 2. Mateusz Wychorski (Marcinkowo), 3. Oktawian Rojek (Kwieciszewo), 4. Igor Gzik (Kątno);


III kategoria dziewcząt szkół gimnazjalnych 14-16 lat

1. Monika Cieślewicz (Zbytowo), 2. Iga Lewandowska (Zbytowo), 3. Marcelina Śmigielska (Marcinkowo), 4. Olga Szymkowiak (Gębice);


IV kategoria chłopców szkół gimnazjalnych 14-16 lat

1. Mateusz Bartkowiak (Zbytowo), 2. Mikołaj Czajka (Zbytowo), 3. Grzegorz Kulpiński (Zbytowo), 4. Maciej Nowak (Bielice), 5. Kamil Rojek (Kwieciszewo), Szymon Nowak (Jeziorki), 6. Kacper Kryszak (Marcinkowo), Maciej Korciba (Zbytowo);


V kategoria kobiet szkół ponadgimnazjalnych w wieku 17-25 lat

1. Aleksandra Łuczak (Gębice), 2. Estera Jasińska (Łąkie), 3. Magdalena Kurdys (Marcinkowo);


VI kategoria mężczyzn szkół ponadgimnazjalnych w wieku 17-25 lat

1. Norbert Gzik (Kątno), 2. Radosław Olejniczak (Gębice), 3. Tycjan Łuczkowiak (Gębice).


12263_t.jpg 12264_t.jpg

12265_t.jpg 12266_t.jpg

12272_t.jpg 12268_t.jpg

12267_t.jpg 12270_t.jpg

12271_t.jpg 12269_t.jpg


W organizację turnieju zaangażowali się Jacek Szalaty (szkoła), Stanisław Redmann (LZS Gozdanin), Iga Lewandowska (Zbytowo), Aleksandra Łuczak (Gębice), Marcelina Śmigielska (Marcinkowo), Norbert Gzik (Kątno), Grzegorz Kulpiński (Zbytowo), Marcin Zieliński (współorganizacja ze strony Urzędu Miejskiego w Mogilnie).


Zdobywcy pierwszych czterech miejsc otrzymali puchary i statuetki, a pozostali uczestnicy rakietki.






źródło: nadesłano
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino
Plan miasta