Dzisiaj jest wtorek, 21 listopada 2017 roku. Imieniny: Janusza i Konrada.
Konkurs
Szlak Piastowski
Zdolniacha
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
Rewitalizacja
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
LPR 2009-2015
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Ruszyła liga Futsalu CMGBAL - TERMINARZ ROZGRYWEK

2013-11-14 14:39:31

W hali widowiskowo – sportowej w Mogilnie zakończyła się pierwsza kolejka Mogileńskiej Ligi Futsalu CMGBAL, którą 10 listopada zainaugurował burmistrz Mogilna Leszek Duszyński wraz z prezesem Mogilno Sport Robertem Michalskim.


Wyniki I kolejki:


Mogilno Team - Królewscy 1:1

bramki: Adrian Sikorski (Mogilno Team), Dawid Mietkowski (Królewscy)

Rolchem – Szczeglin 5:2

bramki: Michał Wojciechowski 2, Mikołaj Kleczewski, Robert Matelski, Mateusz Oblizajek (Rolchem), Piotr Łabuszyński 2 (Szczeglin)

ZUD – Pałuki 4:3

bramki: Arkadiusz Makowiecki 4 (ZUD), Patryk Szafrański 2, Witold Stankowski (Pałuki)

Carsekt – Stora Team 0:5

bramki: Leszek Owczarzak 2, Witold Chęciński, Piotr Szyszkowski, Robert Storozum (Stora Team)

Solino – Prądex 3:5

bramki: Jakub Płóciennik, Szymon Wypijewski, Mateusz Studziński (Solino), Jakub Śmigielski 2, Waldemar Wojciechowski, Mikołaj Lukstaedt, Kamil Żywica (Prądex)


11882_t.jpg 11883_t.jpg

11888_t.jpg 11889_t.jpg

11884_t.jpg 11885_t.jpg

11886_t.jpg 11887_t.jpg

fot. Adrian Samul


Terminarz pozostałych rozgrywek:


Kolejka II 17 listopada (niedziela)

16.00 Stora Team – Solino

16.40 Prądex – Chemirol

17.20 Pałuki – Carsekt

18.00 Szczeglin – ZUD

18.40 Mogilno Team – Rolchem

19.20 Królewscy – CMG Skład


Kolejka III 23 listopada (sobota)

17.00 Carsekt – Szczeglin

17.40 Chemirol – Stora Team

18.20 Rolchem – Królewscy

19.00 Mogilno Team – ZUD

19.40 Pałuki – Solino

20.20 Prądex – CMG Skład


Kolejka IV 24 listopada (niedziela)

16.00 Królewscy – Prądex

16.40 Pałuki – Chemirol

17.20 Szczeglin – Solino

18.00 Mogilno Team – Carsekt

18.40 Zud – Rolchem

19.20 Stora Team – CMG Skład


Kolejka V 1 grudnia (niedziela)

15.20 Chemirol – Stalko

16.00 Solino – Mogilno Team

16.40 Stora Team – Prądex

17.20 Carsekt – Rolchem

18.00 ZUD – Królewscy

18.40 Szczeglin – Chemirol

19.20 Pałuki – CMG Skład


Kolejka VI 8 grudnia (niedziela)

16.00 Pałuki – Prądex

16.40 Mogilno Team – Chemirol

17.20 Królewscy – Stora Team

18.00 ZUD – Carsekt

18.40 Rolchem – Solino

19.20 Szczeglin – CMG Skład


Kolejka VII 14 grudnia (sobota)

18.00 Rolchem – Chemirol

18.40 Pałuki – Stora Team

19.20 Królewscy – Carsekt

20.00 ZUD – Solino

20.40 Prądex – Szczeglin

21.20 Mogilno Team – CMG Skład


Kolejka VIII 15 grudnia (niedziela)

16.00 Królewscy – Pałuki

16.40 Szczeglin – Stora

17.20 Mogilno Team – Prądex

18.00 ZUD – Chemirol

18.40 Carsekt – Solino

19.20 Rolchem – CMG Skład


Kolejka IX 21 grudnia (sobota)

16.00 CMG Skład – ZUD

16.40 Pałuki – Szczeglin

17.20 Królewscy – Solino

18.00 Carsekt – Chemirol

18.40Prądex – Rolchem

19.20 Mogilno Team – Stora


Kolejka X 22 grudnia (niedziela)

16.00 Solino – Chemirol

16.40 CMG Skład – Carsekt

17.20 ZUD – Prądex

18.00 Pałuki – Mogilno Team

18.40 Szczeglin – Królewscy

19.20 Rolchem – Stora


Kolejka XI 28 grudnia (sobota)

16.00 Pałuki – Rolchem

16.40 Mogilno Team – Szczeglin

17.20 Zud – Stora

18.00 Solino – CMG Skład

18.40 Królewscy – Chemirol

19.20 Carsekt – Prądex


Kolejka XII 29 grudnia (niedziela)

16.00 Chemirol – CMG Skład

16.40 Mogilno Team - Królewscy

17.20 Rolchem – Szczeglin

18.00 ZUD – Pałuki

18.40 Carsekt – Stora Team

19.20 Solino – Prądex


Kolejka XIII 4 stycznia (sobota)

16.00 Stora Team – Solino

16.40 Prądex – Chemirol

17.20 Pałuki – Carsekt

18.00 Królewscy – CMG Skład

18.40 Mogilno Team – Rolchem

19.20 Szczeglin – ZUD


Kolejka XIV 5 stycznia (niedziela)

16.00 Prądex – CMG Skład

16.40 Carsekt – Szczeglin

17.20 Chemirol – Stora Team

18.00 Rolchem – Królewscy

18.40 Mogilno Team – ZUD

19.20 Pałuki – Solino


Kolejka XV 11 stycznia (sobota)

16.00 Królewscy – Prądex

16.40Pałuki – Chemirol

17.20 Szczeglin – Solino

18.00 Mogilno Team – Carsekt

18.40 Zud – Rolchem

19.20 Stora Team – CMG Skład


Kolejka XVI 12 stycznia (niedziela)

16.00 Solino – Mogilno Team

16.40 Stora Team – Prądex

17.20 Pałuki – CMG Skład

18.00 ZUD – Królewscy

18.40 Szczeglin – Chemirol

19.20 Carsekt – Rolchem


Kolejka XVII 18 stycznia (sobota)

16.00 Pałuki – Prądex

16.40 Mogilno Team – Chemirol

17.20 Królewscy – Stora Team

18.00 ZUD – Carsekt

18.40 Rolchem – Solino

19.20 Szczeglin – CMG Skład


Kolejka XVIII 19 stycznia (niedziela)

16.00 Rolchem – Chemirol

16.40 Pałuki – Stora Team

17.20 Królewscy – Carsekt

18:00 ZUD – Solino

18.40 Prądex – Szczeglin

19.20 Mogilno Team – CMG Skład


Kolejka XIX 25 stycznia (sobota)

16.00 Królewscy – Pałuki

16.40 Szczeglin – Stora

17.20 Mogilno Team – Prądex

18.00 ZUD – Chemirol

18.40 Carsekt – Solino

19.20 Rolchem – CMG Skład


Kolejka XX 26 stycznia (niedziela)

16.00 CMG Skład – ZUD

16.40 Pałuki – Szczeglin

17.20 Królewscy – Solino

18.00 Carsekt – Chemirol

18.40 Prądex – Rolchem

19.20 Mogilno Team – Stora


Kolejka XXI 1 lutego (sobota)

16.00 Solino – Chemirol

16.40 CMG Skład – Carsekt

17.20 ZUD – Prądex

18.00 Pałuki – Mogilno Team

18.40 Szczeglin – Królewscy

19.20 Rolchem – Stora


Kolejka XXII 8 lutego (sobota)

16.00 Pałuki – Rolchem

16.40 Mogilno Team – Szczeglin

17.20 Zud – Stora

18.00 Solino – CMG Skład

18.40 Królewscy – Chemirol

19.20 Carsekt – Prądex




źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino
Plan miasta