Dzisiaj jest niedziela, 17 lutego 2019 roku. Imieniny: Donata i Łukasza.
PROJEKTY UE
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Rusza liga pływacka

2013-11-04 11:41:01

Już 16 listopada o godz. 9.00 na krytej pływalni w Mogilnie rusza Liga Pływacka Szkół Podstawowych Powiatu Mogileńskiego, której organizatorem jest Uczniowski Klub Sportowy „Orka” i Ośrodek Sportu Rekreacji i Rehabilitacji w Mogilnie.


Zawody będą rozgrywane jeden raz w miesiącu zgodnie z przepisami Polskiego Związku Pływackiego. Dotąd ustalono termin 16 listopada oraz 14 grudnia b.r.


Prawo startu w lidze mają uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych z terenu powiatu mogileńskiego. Reprezentacja szkoły składać się będzie z 2 dziewcząt i 2 chłopców z każdej klasy dla każdego stylu pływackiego (klasyczny, grzbietowy, dowolny) na dystansie 25 m.

W sztafecie stylem dowolnym na dystansie 25 m natomiast udział wezmą uczniowie i uczennice po jednej osobie z każdej klasy. Zawodnik może startować tylko w swojej kategorii wiekowej w dwóch startach oraz w sztafecie.


Zawody będą przeprowadzone w seriach na czas. Punkty, które adepci pływania zdobędą będą zaliczane na konto szkoły oraz do klasyfikacji indywidualnej. Szkoła, która uzyska najwięcej punktów w całym cyklu zdobędzie Puchar Starosty Powiatu Mogileńskiego. Zwycięzcy indywidualni poszczególnych kategorii otrzymają puchary, a za zdobycie II i III miejsca zostaną wręczone medale.


Zgłoszenia zawodników z określeniem klasy oraz stylu pływackiego dokonuje przedstawiciel szkoły do dnia 14 listopada b.r. osobiście lub drogą elektroniczną na adres: kierownik@plywalnia.mogilno.pl


Patronat honorowy nad ligą objęli burmistrz Mogilna Leszek Duszyński oraz starosta mogileński Tomasz Barczak.


źródło: nadesłano
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino