Dzisiaj jest sobota, 20 października 2018 roku. Imieniny: Ireny i Kleopatry.
PROJEKTY UE
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Ekstraligowcy Startu Gniezno zawitają do Mogilna

2013-02-01 15:30:32

8 lutego o godz. 18.00 w hali widowiskowo – sportowej przy ul. Grobla w Mogilnie odbędzie się mecz piłki halowej jakiego jeszcze w Mogilnie nie było!
Na zaproszenie mogileńskiej spółki komunalnej MPGK przyjedzie do Mogilna kadra ekstraligowego żużlowego klubu Start Gniezno SA, która zmierzy się z drużyną pracowników MPGK Mogilno z Przyjaciółmi. Jak zapewnia Członek Zarządu, a jednocześnie Dyrektor Sprzedaży i Marketingu gnieźnieńskiego klubu, Marcin Śliwiński, do Mogilna zawita zarząd Startu oraz zawodnicy, którzy w jego barwach będą ścigać się na torach Enea Ekstraligi. W piątkowy wieczór będziemy mogli podziwiać takich czołowych zawodników świata w jeździe na żużlu jak Antonio Lindback, Bjarne Pedersen i Matej Zagar, wspartych Polakami - Sebastianem Ułamkiem, Piotrem Świderskim, Damianem Adamczakiem i Maciejem Fajferem oraz młodzieżowcami Startu: Oskarem Fajferem, Wojtkiem Lisieckim i Adrianem Gałą.


Drużyna MPGK Mogilno z Przyjaciółmi, to połączenie rutyny i młodości. Zespół składać się będzie z pracowników MPGK i znanych w Mogilnie osób związanych ze sportem.


Sędzią spotkania będzie znany gnieźnieński tenisista, fan żużla posiadający wielu przyjaciół także w Mogilnie Bartek Frąckowiak.


W trakcie spotkania przewidziano wiele atrakcji dla kibiców. Będzie możliwość zdobycia autografu czy zrobienie pamiątkowego zdjęcia z zawodnikami Czerwono-czarnych lub wylosowanie różnych pamiątek klubowych i firmowych.


Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich mieszkańców gminy Mogilno i nie tylko. Taka okazja zobaczenia tylu znanych żużlowców może się nie powtórzyć.


Warto dodać, że wcześniej tego dnia, o godz. 14:00, grupa żużlowców Startu odwiedzi również mogileńskie gimnazjum.


9777_t.jpg


źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino