Dzisiaj jest poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Imieniny: Feliksa i Anatola.
Zbiórka dla Ali
Konkurs
Szlak Piastowski
Zdolniacha
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
Rewitalizacja
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
LPR 2009-2015
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Mistrzostwach Mogilna Amatorów w Pływaniu

2013-01-08 08:22:54

6 stycznia na krytej pływalni w Mogilnie odbyły się Mistrzostwach Mogilna Amatorów w Pływaniu, których organizatorem był Ośrodek Sportu Rekreacji i Rehabilitacji w Mogilnie.


WYNIKI MISTRZOSTW MOGILNA AMATORÓW W PŁYWANIU MOGILNO - 06.01.2013


Klasy 1-2


25 m DOW-DZ

1. Maria Manowiecka 25,12

2. Karolina Strzelecka 26,17

3. Marta Piechowicz 30,09

4. Maria Kowalska 38,49

5. Anastazja Furtak 43,97


25 m DOW-CH

1. Marcel Maciążek 39,56


Klasy 3-4


25 m DOW-DZ

1. Anna Socha 19,84

2. Nicola Fischer 20,43

3. Kinga Grajkowska 21,40

4. Julia Adamczak 27,86

5. Roksana Owsińska 28,37


25 m DOW-CH

1. Emil Kowalski 18,82

2. Adam Oszutowski 19,22

3. Jan Bartkowiak 19,36

4. Andrzej Kowalski 19,70

5. Kornel Maćkowiak 20,16

6. Michał Żarnowski 21,75

7. Nikodem Przybylski 22,56

8. Kacper Rząd 23,63

9. Mateusz Adamczak 24,60

10. Jędrzej Wolski 25,00

11. Darian Fabisiak 25,68

12. Adam Marczewski 29,62

13. Nikodem Rabuliński 30,72

14. Aleksander Nowacki 31,84


25 m GRZ-DZ

1. Anna Socha 22,35

2. Roksana Owsińska 23,75

3. Nicola Fischer 23,84

4. Kinga Grajkowska 25,70

5. Wiktoria Milczarek 27,93

6. Paulina Stepczyńska 28,62

7. Maria Panfil 29,40


25m GRZ-CH

1. Emil Kowalski 23,40

2. Andrzej Kowalski 23,81

3. Adam Oszutowski 24,54

4. Jan Bartkowiak 26,56

5. Kornel Maćkowiak 26,81

6. Michał Żarnowski 27,37

7. Nikodem Rabuliński 27,53

8. Hubert Lesicki 27,82

9. Aleksander Słojewski 28,30

10. Jędrzej Wolski 28,67

11. Darian Fabisiak 29,15

12. Aleksander Nowacki 30,30

13. Paweł Kowalski 32,40


Klasy 5-6


50 m KL- DZ

1. Klaudia Manuszak 50,81

2. Marcelina Wiśniewska 57,53


50 m KL-CH

1. Hubert Laskowski 1,08

2. Marcin Janus 1,23


50 m GRZ-DZ

1. Laura Wojtkowiak 48,50

2. Aleksandra Wojciechowska 55,69

3. Patrycja Górska 1,09,40

4. Marcelina Kapczyńska 1,10,93


50 m GRZ-CH

1. Norbert Kępski 58,56


50 m DOW -DZ

1. Klaudia Manuszak 40,03

2. Laura Wojtkowiak 45,90

3. Aleksandra Wojciechowska 51,68

4. Natalia Kopińska 1,05,18

5. Patrycja Górska 1,28,36


50 m DOW-CH

1. Hubert Laskowski 46,00

2. Wojciech Kliczkowski 47,28

3. Norbert Kępski 51,63


GIMNAZJA


50 m KL- DZ

1. Maria Bartkowiak 45,07

2. Aleksandra Bieniara 50,10

3. Marta Wieczorek 1.01,15

4. Karolina Kończal 1,03,96


50 m KL-CH

1. Hubert Budzyński 47,34

2. Bartosz Rząd 54,62


50 m GRZ-DZ

1. Ewelina Leśna 46,78

2. Zuzanna Jung 47,47

3. Aleksandra Augustyniak 54,60


50 m GRZ-CH

1. Tomasz Kasprzak 42,10

2. Mikołaj Danielewicz 49,63


50 m DOW-DZ

1. Aleksandra Bieniara 35,10

2. Maria Bartkowiak 35,40

3. Zuzanna Jung 42,03

4. Ewelina Leśna 51,38

5. Marta Wieczorek 52,98

6. Aleksandra Halagiera 55,53

7. Karolina Kończal 1,06,52


50 m DOW-CH

1. Hubert Budzyński 35,28

2. Tomasz Kasprzak 36,12

3. Bartosz Rząd 41,68

4. Mikołaj Danielewicz 44,50


PONADGIMNAZJALNE


50 m KL-CH

1. Szymon Stawicki 41,77

2. Mateusz Kowalski 43,62


50 m GRZ-CH

1. Adrian Walentowicz 1,10,00


50 m DOW-CH

1. Mateusz Kowalski 32,87

2. Szymon Stawicki 33,84

3. Szymon Nowak 37,50

4. Adrian Walentowicz 48,94


MASTERS 20 +


200 m DOW- KOBIET

1. Małgorzata Walczak 3,24,34

2. Ilona Kowalska 4,30,50


200 m DOW- M

1. Tomasz Marek 2,52,25


Brak obsady startowej

-50 m GRZ-DZ- PONADGIMNAZJALNE

-50 m DOW-DZ- - // -

-50 m KL -DZ -// -


W startach brało udział około 90 pływaków.


Patronat:

- Burmistrz Mogilna Leszek Duszyński

- Firma TANAX -Bydgoszcz

- Firma ARENA Polska

- Firma AQA-SPORT- Poznań

- Firma MOGILMED Mogilno


Organizator OSRiR- Dyrektor Robert Michalski

Sędziowie

Techniczni - Monika Gorgoń, Karol Każmierczak

Torowi - Krzysztof Gołaszewski, Marek Nowak, Tomasz Maciejewski,Adam Krasicki, Danuta Mikołajczak, Marek Nowak,Izabela Furtak

Łącznikowy - Wojciech Nowak

Obsługa techniczna - Alicja Duszyńska i Karolina Rogala

Prowadzący zawody - Jacek Furtak

źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino
Plan miasta