Dzisiaj jest czwartek, 15 listopada 2018 roku. Imieniny: Alberta i Leopolda.
PROJEKTY UE
SESJA - TRANSMISJA
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Złoty medal dla MUKS Bielice

2012-05-30 09:34:47

Zakończyły się rozgrywki Pałuckiej Ligi Siatkówki Dziewcząt w której brał udział Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Bielice.



TABELA KOŃCOWA po fazie PLAY-OFF

- sezon 2011/2012 -

1. MUKS Bielice I

2. MUKS Sokół Pakość

3. UKS Wilczyn

4. I LO Inowrocław

5. MUKS Bielice II

6. MUKS Roszak Solec Kuj.

7. UKS Gniewkowo

8. Gimnazjum Janowiec Wielkopolski

9. MUKS Barcin

10.MKS Trzemeszno

11.UKS Złotniki Kujawskie


MUKS Bielice I

Ewa Ciesielska-kpt., Daria Holak-libero, Jagoda Frączczak, Marta Konrad, Magda Konkolewska, Ola Łuczak, Agata Mrówczyńska, Karolina Bosiacka, Marta Sielska, Ania Dziennik, Magda Kotlińska.

Trener: Tomasz Wyzina.


MUKS Bielice II

Natalia Kina-kpt., Martyna Szpulecka-libero, Ania Owczarek, Jagoda Mądrowska, Patrycja Piekarz, Weronika Lewandowska, Daria Gmur, Weronika Ryczek.

Irena Borucka, Ada Sołtan, Monika Wolkiewicz, Dominika Kina, Kinga Banaszak, Patrycja Jaroszewska, Oliwia Muszyńska, Julita Kozak, Magda Mulżyńska, Ola Koziej, Martyna Zarzyka, Joanna Kotlińska.

Trener: Tomasz Wyzina.


7821_t.jpg


Bardzo, bardzo miłym akcentem i z sukcesem zakończyliśmy ciężki dla nas sezon. Złoty medal i piąte miejsce w lidze to na pewno sukces obydwu zespołów. Pracowaliśmy ciężko i muszę nieskromnie stwierdzić, że swoją postawą podczas fazy zasadniczej, a przede wszystkim w fazie play-off na niego w pełni zasłużyliśmy. Okres przygotowawczy do finałów podczas, którego pracowaliśmy nad pewnymi elementami w stu procentach się sprawdził w decydujących meczach sezonu i na pewno przyczynił się do naszego końcowego sukcesu. Dziewczyny na ten turniej były bardzo zmobilizowane i zdeterminowane, do tego należy dodać, że w decydujących momentach potrafiły zachować zimną krew i odporność na stres. Także boiskowe obycie między innymi z ligi wojewódzkiej miało swój akcent w ten sukces, dlatego po końcowym gwizdku radości było co nie miara. Radość jest o tyle duża, albowiem w półfinale pokonaliśmy lidera po fazie zasadniczej i jednocześnie ubiegłorocznego mistrza ligi. Natomiast drugi zespół zajął ostatecznie bardzo dobre piąte miejsce, a przecież była to najmłodsza drużyna całych rozgrywek. - powiedział trener Tomasz Wyzina


7823_t.jpg 7825_t.jpg

źródło: nadesłano
nadesłał(a): Małgorzata Małecka
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino