Dzisiaj jest środa, 19 grudnia 2018 roku. Imieniny: Urbana i Dariusza.
PROJEKTY UE
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

OSRiR zaprasza dzieci

2012-03-29 08:58:07

Ośrodek Sportu Rekreacji i Rehabilitacji w Mogilnie zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatne zajęcia dla najmłodszych prowadzone przez Akademię Nurkowania pn. „Mój pierwszy oddech pod wodą”.


Zajęcia kierowane są szczególnie dla dzieci od 10 roku życia. W ramach zajęć przeprowadzone zostanie wstępne szkolenie teoretyczne z zakresu sprzętu służącego do nurkowania oraz zapoznanie się z podstawowymi zasadami obowiązującymi podczas nurkowania. Część praktyczna to możliwość wzięcia swojego pierwszego oddechu pod wodą z aparatem powietrznym - nauka „puszczania bąbelków” - podstawowa zasada w nurkowaniu.


Zajęcia odbędą się na krytej pływalni w Mogilnie w każdą ostatnią niedzielę miesiąca w godzinach od 9.00 do 12.00. Poprowadzą je wykwalifikowani instruktorzy z Akademii Nurkowania: Piotr Płuciennik i Mariusz Linke. Pierwsza lekcja rozpocznie się 29 kwietnia.


OSRiR przygotował również dodatkową ofertę - możliwość odbycia przez dzieci kursu Junior Open Water Diver (wiek od 10 do 15 lat) lub szkolenia Open Water Scuba Diver (dla osób które ukończyły 15 lat).


Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do OSRiR w Mogilnie w godzinach 8:00 -15:00 lub dzwoniąc pod numer telefonu 52 318-06-24.


7264_t.jpg

źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino