Dzisiaj jest poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Imieniny: Feliksa i Anatola.
Zbiórka dla Ali
Konkurs
Szlak Piastowski
Zdolniacha
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
Rewitalizacja
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
LPR 2009-2015
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Drugie miejsce Urzędu Miejskiego w turnieju piłki halowej

2012-03-05 13:53:50

W sobotę, 3 marca na sali Zespołu Szkół w Mogilnie odbył się Turniej Piłki Halowej zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Mogilnie.



W tegorocznym turnieju wystartowało 10 drużyn, które rozegrały 25 meczy w dwóch grupach A i B. Z grupy A do półfinału weszły drużyna Policji oraz Urzędu Miejskiego w Mogilnie, natomiast z grupy B drużyny Straży Pożarnej oraz Urzędu Miejskiego w Strzelnie. Pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie wygrywając finałowy mecz 2:1 z Urzędem Miejskim w Mogilnie. Miejsce III zdobyła drużyna Straży Pożarnej z Mogilna, która wygrała 4:2 z Urzędem Miejskim w Strzelnie.


7080_t.jpg


Wyniki poszczególnych meczy:

Grupa A                       Pkt.    Br
1. Policja	                      12    12:1
2. Urząd Miejski w Mogilnie            7    10:6
3. Urząd Marszałkowski 	               5     6:5
4. Urząd Gminy w Dąbrowie              2    8:10
5. Urząd Miasta i Gminy w Trzemesznie  0    1:15


Urząd Miejski w Mogilnie (UMM) - Policja (P) 0:4

Czaplicki Michał (P) x2, Kujawski Kamil (P) x2

Urząd Marszałkowski (UMT)- Urząd Miasta i Gminy w Trzemesznie (UMGT) 4:0

Wierzbowski Piotr (UMT) x2, Jędrzejewski Jakub (UMT), Kurzawa Dariusz (UMT)

Urząd Miejski w Mogilnie (UMM) - Urząd Gminy w Dąbrowie (UGD)5:1

Wolski Jarosław (UMM) x2, Kaźmierczak Karol (UMM), Kleczewski Mikołaj (UMM), samobójcza (UGD), Meszyński Arkadiusz (UGD)

Policja (P) – Urząd Marszałkowski (UMT) 3:0

Kujawski Kamil(P) x2, Wiese Bartosz

Urząd Miejski w Mogilnie (UMM) – Urząd Miasta i Gminy w Trzemesznie (UMGT) 4:0

Łuczak Robert (UMM), Kleczewski Mikołaj (UMM), Kaźmierczak Karol (UMM), samobójcza (UMGT)

Policja (P) - Urząd Gminy w Dąbrowie (UGD) 3:1

- Wiese Bartosz (P) x2, Chojnacki Emiliusz (P), Musiałowski Damian (UGD)

Urząd Miejski w Mogilnie (UMM) - Urząd Marszałkowski (UMT) 1:1

Adamski Wacław (UMM), Wierzbowski Piotr (UMT)

Urząd Miasta i Gminy w Trzemesznie (UMGT) - Urząd Gminy w Dąbrowie (UGD) 1:5

Duszyński Marcin (UMGT), Bruszczak Artur (UGD) x2, Zemke Waldemar (UGD), Dobrzyński Piotr (UGD), Przybysz Przemysław (UGD)

Policja (P) – Urząd Miasta i Gminy w Trzemesznie (UMGT) 2:0

Kujawski Kamil (P), Cynk Przemysław (P)

Urząd Marszałkowski (UMT) - Urząd Gminy w Dąbrowie (UGD) 1:1

Wierzbowski Piotr (UMT), Meszyński Arkadiusz (UGD)


Grupa B			Pkt.	Br.
1. Urząd Miejski Strzelno 	12	19:9
2. Straż Pożarna 		6	9:12
3. DNEW Bydgoszcz 		5	12:9
4. Powiat Mogileński 		2	7:11
5. SPZOZ w Mogilnie 		2	4:10



7081_t.jpg 7082_t.jpg

7083_t.jpg 7084_t.jpg

7085_t.jpg 7086_t.jpg

7087_t.jpg 7088_t.jpg

7089_t.jpg 7090_t.jpg


Powiat Mogileński (PM) - Straż Pożarna (SP) 0:2

Kopliński Piotr (SP), samobójcza (PM)

DNEW Bydgoszcz (DNEW) – SPZOZ w Mogilnie (SPZOZ) 1:1

Dering Tomasz (DNEW), Flitta Krzysztof (SPZOZ)

SPZOZ w Mogilnie (SPZOZ) – Urząd Miejski w Strzelnie (UMS) 1:6

Musiał Marcin (SPZOZ), Marek Jarosław (UMS) x4, Nawrocki Łukasz (UMS), Warzecha Sebastian (UMS)

Powiat Mogileński- DNEW Bydgoszcz 3:3

Lewicki Tomasz (PM) x2, Szymański Mateusz (PM), Sułek Radosław (DNEW) x2, samobójcza (DNEW)

Powiat Mogileński – SPZOZ w Mogilnie 1:1

Lewicki Tomasz (PM), Radtke Tomasz (SPZOZ)


Straż Pożarna (SP) - Urząd Miejski w Strzelnie (UMS) 3:5

Lewandowski Jacek (SP), Kopliński Piotr (SP), Szczepankiewicz Patryk (SP), Warzecha Sebastian (UMS) x3, Marek Jarosław (UMS) x2

SPZOZ w Mogilnie (SPZOZ) – Straż Pożarna (SP) 1:2

Białecki Tomasz (SPZOZ), Szczepankiewicz Patryk (SP), Lewandowski Jacek (SP)

Urząd Miejski w Strzelnie (UMS) - DNEW Bydgoszcz (DNEW) 3:2

Warzecha Sebastian (UMS) x2, Marek Jarosław (UMS), Sułek Radosław (DNEW), Adamczewski Andrzej (DNEW)

Straż Pożarna (SP) - DNEW Bydgoszcz (DNEW) 2:6

Drobyszewski Michał (SP), Popielski Łukasz (SP), Sułek Radosław (DNEW) x4, Wolter Michał (DNEW)

Powiat Mogileński (PM) - Urząd Miejski w Strzelnie (UMS) 3:5

Lisiecki Mateusz (PM), Kozłowski Maciej (PM), Lewicki Tomasz (PM), Warzecha Sebastian (UMS) x2, Marek Jarosław (UMS), Głowacki Grzegorz (UMS)


7091_t.jpg 7092_t.jpg

7093_t.jpg 7094_t.jpg

7095_t.jpg 7096_t.jpg

7097_t.jpg 7098_t.jpg

7099_t.jpg 7100_t.jpg


PÓŁFINAŁY

- I półfinał:

Policja - Straż Pożarna 3:1

II półfinał:

Urząd Miejski Mogilno- Urząd Miejski Strzelno 5:4


Mecz o III Miejsce

Straż Pożarna – Urząd Miejski Strzelno 4:2


FINAŁ

Policja – Urząd Miejski Mogilno 2:1



7101_t.jpg 7102_t.jpg

7103_t.jpg 7104_t.jpg

7105_t.jpg 7106_t.jpg

7107_t.jpg 7108_t.jpg

7109_t.jpg 7110_t.jpg

7111_t.jpg 7112_t.jpg

7113_t.jpg 7115_t.jpg



źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino
Plan miasta