Dzisiaj jest poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Imieniny: Feliksa i Anatola.
Zbiórka dla Ali
Konkurs
Szlak Piastowski
Zdolniacha
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
Rewitalizacja
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
LPR 2009-2015
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Klasyfikacja VII Walentynkowego Turnieju w tenisie stołowym

2012-02-21 11:58:51

W Szkole Podstawowej w Gębicach odbył się VII Walentynkowy Turniej w tenisie stołowym. W rozgrywkach wzięła udział 46-osobowa grupa miłośników tego sportu z miejscowości: Marcinkowo, Bielice, Gozdanin, Gębice, Zbytowo, Goryszewo, Katno, Kwieciszewo, Dzierzążno, Procyń, Różanna oraz jeden przedstawiciel z Poznania.


Zawody rozegrano w siedmiu kategoriach wiekowych systemem „brazylijskim”, w którym jedna porażka nie wykluczała z gry oraz systemem „pucharowym”.


6965_t.jpg 6966_t.jpg

6967_t.jpg 6968_t.jpg


Klasyfikacja w kategoriach:

I dziewczęta szkoła podstawowa do 13 lat

1. Agata Karczmarz (Marcinkowo)

2. Julia Paluszyńska (Kątno)

3. Marcelina Śmigielska (Marcinkowo)

4. Monika Cieślewicz (Zbytowo)

II chłopcy szkoła podstawowa do 13 lat

1. Sebastian Gzik (Kątno)

2. Grzegorz Kulpiński (Zbytowo)

3. Mateusz Bartkowiak (Zbytowo)

4. Wiktor Lewandowski (Gębice)

5. Dawid Wiśniewski (Procyń)

6. Dawid Stachowiak (Goryszewo)

III dziewczęta gimnazjum14-16 lat

1. Aleksandra Łuczak (Gębice)

2. Daria Holak (Goryszewo)

3. Marta Wiese (Gębice)

4. Weronika Lewandowska (Gębice)

IV chłopcy gimnazjum 14-16 lat

1. Piotr Roszak (Marcinkowo)

2. Radosław Olejniczak (Gębice)

3. Maciej Nowak (Bielice)

4. Tomasz Borys (Marcinkowo)

V mężczyźni 17-25 lat

1. Adrian Kulpiński (Zbytowo)

2. Norbert Biel (Gozdanin)

3. Dawid Rzetelny (Zbytowo)

4. Remigiusz Mądry (Kwieciszewo)

VI kobiety powyżej 16 lat

1. Anita Loks (Gębice)

2. Angelika Grzegorzewska (Gozdanin)

VII mężczyźni powyżej 35 lat

1. Andrzej Walkiewicz (Dzierzążno)

2. Stanisław Redmann (Gozdanin)

3. Tadeusz Gajewicz (Goryszewo)

4. Adam Krokowski (Goryszewo)


6969_t.jpg


Miłym akcentem turnieju były słodkie upominki dla uczestników zawodów.


Organizatorami zawodów byli: Urząd Miejski w Mogilnie, Starostwo Powiatowe w Mogilnie, Ludowy Zespół Sportowy w Gozdaninie oraz Szkoła Podstawowa w Gębicach.


źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino
Plan miasta