Dzisiaj jest czwartek, 23 listopada 2017 roku. Imieniny: Klemensa i Amelii.
Konkurs
Szlak Piastowski
Zdolniacha
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
Rewitalizacja
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
LPR 2009-2015
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Gimnazjada Pływacka - Mogilno 2012

2012-02-10 14:24:21

Dzisiaj, 10 lutego na krytej pływalni w Mogilnie odbyły się zawody pływackie dla uczniów szkół gimnazjalnych z powiatu mogileńskiego pn. "GIMNAZJADA PŁYWACKA 2012".



Zawody rozpoczęły się o godz. 9.00. Zawody poprowadził Jacek Furtak, natomiast sędzią głównym zawodów był Paweł Kraśny. Zwycięzcy otrzymali puchary, medale i dyplomy, które wręczyli Vicestarosta Mogileński Tadeusz Szymański oraz Dyrektor Gimnazjum w Mogilnie Hieronim Rumianowski.


WYNIKI ZAWODÓW PŁYWACKICH - POWIATOWEJ GIMNAZJADY PŁYWACKIEJ MOGILNO 2012

STYL DOWOLNY DZIEWCZĄT 50 m

1. Kowalska Monika Mogilno 35,28

2.Stanek Agata Mogilno 35,53

3.Jaroszewska Izabela Strzelno 37,10

4. Wojciechowska Agata Mogilno 38,22

5.Orchowska Zuzanna Bielice 39,58

6. Nowakowska Zuzanna Bielice 41,25


STYL DOWOLNY CHŁOPCÓW 50 m

1. Lędziński Maciej Mogilno 32,25

2.Krężelewski Krzysztof Mogilno 32,96

3.Draheim Marcin Mogilno 33,44

4. Marczewski Wojciech Bielice 35,87

5.Stankowski Witold Bielice 39,56

6. Lewandowski Mikołaj Strzelno 42,25

7.Kierejewski Hubert Bielice 47,16

8.Adamski Mateusz Strzelno 48,06

9.Walczak Jakub Strzelno 56,87


STYL KLASYCZNY DZIEWCZĄT 50 m

1.Bukowska Daria Mogilno 46,93

2.Jaroszewska Izabela Strzelno 49,56

3.Siemczyk Karolina Mogilno 50,53

4.Piekarz Monika Mogilno 51,25

5.Nowakowska Zuzanna Bielice 54,14


STYL KLASYCZNY CHŁOPCÓW 50 m

1.Leśny Jakub Mogilno 43,91

2.Lędziński Maciej Mogilno 45,50

3.Kiszka Mikołaj Mogilno 47,32

4.Marczewski Wojciech Bielice 53,22

5.Wojdel Krzysztof Strzelno 1,12,00

6.Krajewski Hubert Bielice 1,12,89

7.Żelazny Tomasz Strzelno 1,15,53


STYL GRZBIETOWY DZIEWCZĄT 50 m

1.Kowalska Monika Mogilno 41,81

2.Stanek Agat Mogilno 43,21

3.Piekarz Monika Mogilno 47,12

4.Orchowska Zuzanna Bielice 53,28


STYL GRZBIETOWY CHŁOPCÓW 50 m

1.Adamczyk Adam Mogilno 42,19

2.Draheim Marcin Mogilno 45,29

3.Ciachera Wiktor Mogilno 45,35

4.Kulczycki Emil Strzelno 48,35

5Stankowski Witold Bielice 55,07

6.Rakoniewski Mikołaj Strzelno 58,13

7.Zieliński Michał Strzelno 1,03,50


--------------------------------SZTAFETY --------------------------------


SZTAFETA MIESZANA 4X50 DOWOLNY

1. Mogilno 2,23,31

2. Bielice 2,45,72

3. Strzelno 3,01,00


SZTAFETA CHŁOPCÓW 4X 50 DOWOLNY

1.Mogilno I - 2,22,25

2.Mogilno II - 2,26,11

3.Strzelno - 3,09,00

4.Bielice - 3,14,00


SZTAFETA DZIEWCZĄT 4 X 50 DOWOLNY

1. Mogilno I 2,35,53

2.Mogilno II 2,40,90


Opiekunowie grup;

Bielice - Karolina Kozicka

Strzelno - Maria Ignaszak

Mogilno - Danuta Mikołajczak, Maciej Laskowski, Hanna Kowalska


Zawody organizował OSRiR Mogilno, Starostwo Powiatowe w Mogilnie, Szkoła Gimnazjalna w Mogilnie.

























źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino
Plan miasta