Dzisiaj jest wtorek, 20 listopada 2018 roku. Imieniny: Feliksa i Anatola.
PROJEKTY UE
SESJA - TRANSMISJA
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Brązowy medal dla mogilnianina

2011-06-09 08:28:39

20-22 maja w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie k. Władysławowa odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym, w których wziął udział mogilnianin Adam Kinowski.


Po zaciętej grze deblowej w parze z Lechem Jabłońskim z Poznania Pan Adam zajął III miejsce zdobywając tym samym brązowy medal. Niestety w grze indywidualnej odpadł w ćwierćfinale przegrywając z przyszłym Mistrzem Polski, Rafałem Lisem z Siedlec.

- Mimo wszystko jestem zadowolony z wyniku, gdyż poziom gry tenisistów na wózkach w Polsce jest bardzo wysoki. Teraz przyszedł czas na treningi i zawody w tenisa ziemnego na wózkach. Obecnie jestem na 10 miejscu w rankingu w Polsce. Mój plan to awans do pierwszej ósemki i udział pod koniec roku w Turnieju MASTERS! - mówi Adam Kinowski.


5261_t.jpg


Wszystkich zainteresowanych grą w tenisa ziemnego na wózkach zapraszamy na stronę http://www.iks-spartakus.kozminwlkp.pl, gdzie można sprawdzić aktualny ranking i relacje z zawodów. Pierwszy Ogólnopolski Turniej odbędzie się 17-19 czerwca w Drzonkowie k. Zielonej Góry.


źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino