Dzisiaj jest sobota, 20 października 2018 roku. Imieniny: Ireny i Kleopatry.
PROJEKTY UE
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Decydujące starcie siatkarek - 7 maja, godz. 19:00

2008-05-03 22:07:20

Już w najbliższą środę (7 maja) siatkarki Sokoła Mogilno zmierzą się z zawodniczkami AZS AWF II Poznań w decydującym meczu o utrzymanie się w II lidze. Po czterech meczach stan rywalizacji jest remisowy (2:2).


- Mieliśmy ogromne problemy z ustaleniem terminu piątego spotkania, który odpowiadałby obydwu drużynom. Z powodu startu poznanianek w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży i matur, najkorzystniejszym dniem rozegrania tej ważnej potyczki okazał się 7 maja. Mecz zostanie rozegrany w Mogilnie - wyjawił Andrzej Wojciechowski, prezes Sokoła.


Sokolanki wypoczywają po czterech ciężkich meczach rozegranych w ciągu pięciu dni. - Na zajęciach spotkamy się dopiero 5 maja. Będzie to chyba jedyna okazja do wspólnego treningu, gdyż w ten dzień rozpoczynają się matury. Egzamin dojrzałości będą zdawać Natalia Sikorska i moja córka Magda - wyznał Jerzy Pater, trener sokolanek. - Wciąż wierzymy w utrzymanie się w rozgrywkach. Mamy przewagę własnego parkietu. Liczymy na wsparcie wiernych kibiców, którzy pomogli nam w poprzednich grach.


Środowy pojedynek rozpocznie się w mogileńskiej hali OSRiR o godz. 19:00. Na to spotkanie nie będą sprzedawane bilety. Wstęp wolny.


źródło: sokol.mogilno.pl
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino