Dzisiaj jest piątek, 17 listopada 2017 roku. Imieniny: Grzegorza i Salomei.
Zbiórka dla Ali
Konkurs
Szlak Piastowski
Zdolniacha
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
Rewitalizacja
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
LPR 2009-2015
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Wyniki amatorów w pływaniu

2011-01-24 12:27:07

Na krytej pływalni w Mogilnie zakończyły się zorganizowane przez Ośrodek Sportu Rekreacji i Rehabilitacji Mistrzostwa Mogilna Amatorów w Pływaniu.



Wyniki:

Styl dowolny dziewcząt 25 m klasa I-II (rocznik 2002-2003)

1. Martyna Świech uzyskany czas 20,50

2. Liwia Ratajczak 23,80

3. Zuzanna Perzyńska 29,91

4. Natalia Jędraszak 33,06

5. Marysia Walczak 45,32

6. Pola Pochylska 1,05

7. Alicja Wasilewska 1,09


Styl dowolny chłopców 25 m klasa I-II (rocznik 2002-2003)

1. Wojciech Nowak uzyskany czas 22,19

2. Jarosław Szpulecki 32,07

3. Wojciech Wasilewski 34,68

4. Hubert Gomułka 37,90

5. Kornel Gałczyński 45,00

6. Dominik Wojciechowski 1,01


Styl dowolny dziewcząt 25 m klasa III-IV (rocznik 2000-2001)

1. Julia Świech 18,47

2. Zuzanna Nowak 21,53

3. Marcelina Małecka 25,68

4. Marika Furmańczyk 31,00

5. Alicja Bilicka 36,75


Styl dowolny chłopców 25 m klasa III-IV (rocznik 2000-2001)

1. Patryk Rząd 24,94

2. Dariusz Frąszczak 25,27

3. Filip Turek 27,25


Styl grzbietowy 25 m dziewcząt klas III-IV (rocznik 2000-2001)

1. Julia Świech 22,09

2. Liwia Ratajczak 26,22

3. Zuzanna Nowak 26,75

4. Magda Skoczylas 27,16

5. Martyna Bernaciak 27,28

6. Aleksandra Cieślik 30,00

7. Marika Furmańczyk 31,09


Styl grzbietowy 25m chłopców klas III-IV (rocznik 2000-2001)

1. Wojciech Nowak 27,65

2. Stanisław Szpulecki 30,90

3. Patryk Rząd 31,62


Styl klasyczny dziewcząt 50 m klas V-VI (rocznik 1998-1999)

1. Magda Ratajczak 52,25

2. Alicja Błotnicka 58,32

3. Paulina Ozimek 1,01,15

4. Katarzyna Kuczma 1,01,37

5. Dominika Kasprowicz 1,12


Styl klasyczny chłopców 50 m klas V-VI (rocznik 1998-1999)

1. Marcin Nosajczuk


Styl grzbietowy dziewcząt 50 m klas V-VI (rocznik 1998-1999)

1. Monika Kowalska 44,34

2. Agata Wojciechowska 45,50

3. Anna Pryka 53,10

4. Martyna Nowacka 56,15

5. Karolina Adamczyk 57,09

6. Agata Kriger 57,62

7. Maria Sawicka 59,00

8. Kaja Hałajczak 1,03,03


Styl grzbietowy 50 m chłopców klas V-VI (rocznik 1998-1999)

1. Norbert Baranowski 43,94

2. Karol Kowalski 45,78

3. Tomasz Kawalec 47,59

4. Szymon Zaborowski 53,57

5. Kacper Przybylski 55,62


Styl dowolny dziewcząt 50 m klas V-VI (rocznik 1998-1999)

1. Monika Kowalska 38,88

2. Magda Ratajczak 43,06

3. Inez Padowska 43,63

4. Agata Wojciechowska 44,75

5. Katarzyna Kuczma 45,81

6. Anna Pryka 49,07

7. Julia Kuśmierczak 50,21

8. Aleksandra Augustyniak 52,06

9. Paulina Ozimek 52,75

10.Alicja Błotnicka 53,40

11.Klaudia Adamczyk 1,01,60


Styl dowolny chłopców 50 m klas V-VI (rocznik 1998-1999)

1. Karol Kowalski 38,10

2. Norbert Baranowski 39,25

3. Tomek Kawalec 46,68

4. Kacper Przybylski 54,00

5. Bartosz Rząd 56,94


Styl klasyczny dziewcząt 50 m gimnazja

1. Daria Bukowska 47,09

2. Inga Nowak 56,60

3. Iza Kubiak 1,07


Styl dowolny dziewcząt 50 m gimnazja

1. Zuzanna Orchowska 38,10

2. Angelika Piekary 39,03

3. Inga Nowak 44,28

4. Iza Kubiak 44,47


Styl dowolny chłopców 50 m gimnazja

1. Adam Guba 32,16

2. Maciej Ledziński 33,28

3. Adam Adamczyk 35,56

4. Mikołaj Danielewicz 39,22


Styl grzbietowy chłopców 50 m gimnazja

1. Adam Guba 36,78

2. Adam Adamczyk 44,18

3. Maciej Ledziński 44,93


Styl klasyczny dziewcząt 50 m szkoły ponadgimnazjalne

1. Ola Nowak 45,18

2. Zofia Wilk 49,19


Styl klasyczny chłopców 50 m szkoły ponadgimnazjalne

1. Krystian Szczęsny 41,38

2. Wojciech Ziółkowski 45,66

3. Mateusz Stolarski 45,81


Styl grzbietowy dziewcząt 50 m szkoły ponadgimnazjalne

1. Kinga Gazdulska 47,81

2. Aneta Gmur 50,31

3. Zofia Wilk 50,59


Styl grzbietowy chłopców 50 m szkoły ponadgimnazjalne

1. Mateusz Stolarski 39,97


Styl dowolny dziewcząt 50 m szkoły ponadgimnazjalne

1. Ola Nowak 36,41

2. Kinga Gazdulska 43,66


Styl Dowolny chłopców 50 m szkoły ponadgimnazjalne

1. Łukasz Zygmunt 30,15

2. Jakub Wojciechowski 30,53

3. Krystian Szczęsny 32,06

4. Wojciech Ziółkowski 37,56


Najlepszym zawodnikom medale wręczyła m.in. Przewodnicząca Rady Miejskiej w Mogilnie Teresa Kujawa.


Zawody sędziowali: sędzia główny - Marcin Jaśkiewicz oraz Artur Bilewski i Monika Gorgoń.

Sędziowie torowi mierzący czas:

Ratownicy: Jerzy Prussak, Tomasz Maciejewski, Szymon Godurkiewicz, Marek Nowak, Łukasz Ciesielski, Maciej Wichłacz.

Prowadzenie zawodów - Paweł Kraśny

Zapisy - Izabela Furtak, Kinga Gazdulska

Protokół, zdjęcia - Jacek Furtak

Dyplomy wypisywały: Joanna Jaśkiewicz, Ewa Jędraszak


Nagrody książkowe ufundował Jacek Chudziński z księgarni REGIONALNA - Mogilno.


4162_t.jpg 4163_t.jpg

4164_t.jpg 4165_t.jpg

4166_t.jpg 4168_t.jpg







źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino
Plan miasta