Dzisiaj jest sobota, 23 lutego 2019 roku. Imieniny: Romany i Damiana.
PROJEKTY UE
System Ostrzegania
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

II liga siatkarek: Sokół Mogilno - AZS AWF II Poznań 1:1

2008-04-25 08:08:08

Po dwóch meczach - stan remisowy. Rywalizacja o 9. miejsce w grupie pierwszej II ligi siatkarek pomiędzy Sokołem i AZS AWF II Poznań rozpoczęła się od dwóch bardzo zaciętych spotkań w Mogilnie.


W rundzie zasadniczej dwa razy lepsze (3:2 i 3:0) były podopieczne Jerzego Patera. W spotkaniach play-off poznański zespół wzmocniły jednak dwie zawodniczki z pierwszej drużyny AZS AWF, która występuje w Lidze Siatkówki Kobiet.


- Karolina Wiśniewska i Kinga Zielińska świetnie grały w ataku. Imponowały bardzo mocnymi zbiciami. Słabiej prezentowały się w obronie, ale z pewnością okazały się sporym wzmocnieniem rezerw AZS AWF - ocenił ich grę Andrzej Wojciechowski, prezes Sokoła.


Środowy mecz lepiej rozpoczęły siatkarki z Wielkopolski. Sokolanki uległy im dość wyraźnie w pierwszym secie, a w drugim przegrywały już 16:22. Jednak po serii udanych zagrywek Agaty Więcek, zdołały odrobić straty i odnieść zwycięstwo.


Pechowo dla podopiecznych Jerzego Patera zakończył się set trzeci. Mogilnianki prowadziły 22:20, ale w ostatnich pięciu akcjach górą były akademiczki. W czwartym secie rywalki Sokoła szybko uzyskały przewagę, którą utrzymały do końca potyczki...


- Dziewczęta walczyły bardzo ambitnie, ale tym razem skuteczniejsze były przeciwniczki. W kolejnych meczach nie stoją jednak na straconej pozycji - zaznaczył po pierwszym meczu prezes Wojciechowski.


środa, 23.04.2008

Sokół Mogilno - AZS AWF II Poznań 1:3 (20:25, 25:22, 22:25, 19:25)


Sokół Mogilno: Natalia Marszałkiewicz, Michalina Wojciechowska, Magdalena Witasik, Agata Więcek, Natalia Sikorska, Joanna Długokęcka, Magdalena Pater (libero) oraz Ewelina Szaban, Angelika Bartkowiak, Joanna Pawłowska. Trener: Jerzy Pater.


Prawdziwy siatkarski horror przeżyli kibice w drugim spotkaniu, które rozegrane zostało wczoraj. Mecz był bardzo zacięty, a szala zwycięstwa przechylała się raz na jedną, raz na drugą stronę.


Piąty set pojedynku z poznaniankami, niełatwo będzie jednak zapomnieć zwłaszcza kibicom o słabszych nerwach... Mogilnianki przegrywały już 10:14, aby ostatecznie wygrać tie-breaka 18:16 i cały mecz 3:2. Wyrównały tym samym stan rywalizacji z AZS AWF II Poznań na 1:1 i wciąż mają realne szanse na utrzymanie się w II lidze.


czwartek, 24.04.2008

Sokół Mogilno - AZS AWF II Poznań 3:2 (26:24, 22:25, 25:23, 17:25, 18:16)


Sokół Mogilno: Natalia Marszałkiewicz, Michalina Wojciechowska, Magdalena Witasik, Agata Więcek, Natalia Sikorska, Joanna Długokęcka, Magdalena Pater (libero) oraz Ewelina Szaban, Angelika Bartkowiak, Joanna Pawłowska. Trener: Jerzy Pater.


Rywalizacja toczy się do trzech wygranych. Zwycięzca zagra barażowe mecze z III-ligowcem, a pokonany opuszcza II ligę. Trzecia i czwarta potyczka zostaną rozegrane w sobotę i niedzielę w Poznaniu.


Zobacz również:

II liga siatkarek, grupa 1 - play-off


źródło: inf. własna / pomorska.pl
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino