Dzisiaj jest środa, 19 grudnia 2018 roku. Imieniny: Urbana i Dariusza.
PROJEKTY UE
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Przed meczami Sokół - AZS AWF II: Siatkarki liczą na doping

2008-04-21 10:18:03

W najbliższą środę (23 IV) i czwartek (24 IV) siatkarki mogileńskiego Sokoła rozpoczną decydującą batalię z zespołem AZS AWF II Poznań, której stawką będzie przedłużenie szans na utrzymanie się w II lidze.


Rywalizacja z poznaniankami będzie toczyła się do trzech wygranych spotkań. Dwa pierwsze mecze rozegrane zostaną w Mogilnie. Zwycięzca rywalizacji zajmie IX miejce w grupie pierwszej II ligi siatkarek i będzie walczył o utrzymanie w rozgrywkach z jednym z zespołów III-ligowych. Przegrany automatycznie spadnie z II ligi.


- Ten sezon wyraźnie nam nie wyszedł, jednak nie wszystko jeszcze stracone. W rundzie zasadniczej wygraliśmy z poznaniankami dwukrotnie, zarówno u siebie, jak i na wyjeździe. Liczę na to, że dziewczyny pokażą na co je stać i pokonamy zespół z Wielkopolski - powiedział prezes Sokoła, Andrzej Wojciechowski.


Dużą pomocą w meczach o stawkę może okazać się również mogileńska publiczność. - Siatkówka w Mogilnie cieszy się dużą popularnością od wielu lat. W najważniejszych dla nas spotkaniach, kibice nigdy nie zawodzili i mam nadzieję, że tak będzie również teraz. Ich pomoc jest bardzo znacząca, a dziewczyny na pewno odczuwają to na parkiecie. Wierzę, że środowe i czwartkowe spotkania obejrzy komplet publiczności, który głośnym dopingiem pomoże sokolankom w odniesieniu dwóch zwycięstw - dodał Andrzej Wojciechowski.


Początek spotkań zaplanowano na godz. 18:00. Zarówno środowy (23 kwietnia), jak i czwartkowy (24 kwietnia) mecz odbędzie się w hali OSRiR (Mogilno, Rynek 8). Bilety z pierwszego spotkania będą ważne również na drugi mecz. Bilet normalny - 4 zł, ulgowy - 2 zł. Gimnazjaliści i młodzież szkół podstawowych - wstęp wolny za okazaniem legitymacji.


źródło: inf. własna
nadesłał(a): Marcin Zieliński
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino