Monitor Polski
WKU Inowrocław

Kujawianka Strzelno - Pogoń Mogilno 0:3

2010-04-01 08:50:17

Sobotni mecz okazał się zwycięski dla drużyny Pogoni Mogilna, która 3:0 wygrała z klubem Kujawianka Strzelno.

Bramki strzelili Robert Szutkowski - 14 minuta, Tomasz Gorgoń - 28 minuta, Dawid Deresiewicz - 66 minuta. Obszerna relacja z meczu na stronie http://www.pogonmogilno.pl/news/Rewanz-w-pelni-udany-239

Kujawianka: Tomasz Młynarek czk - Stanisław Namieśnik, Krzysztof Ostojski, Wiktor Kinowski, T. Warzecha - Damian Lewandowski żk, Maciej Banaszak żk, Artur Zaborowski (34' Przemysław Tomaszewski), S. Warzecha (kpt) - Radosław Malinowski, Bartosz Pawliński (73' Karol Kopliński)

Pogoń: Adam Wanecki, Mirosław Maciejewski żk, Adrian Pluciński żk, Duszyński Błażej, Leszek Arent, Dawid Deresiewicz, Damian Malczewski (89' Wiktor Mrówczyński), Mariusz Konopiński żk, Robert Szutkowski (82' Mikołaj Kleczewski), Bartłomiej Czaplewski żk (46' Matelski), Tomasz Gorgoń (72' Leszek Owczarzak)

źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja