Dzisiaj jest sobota, 1 listopada 2014 roku. Imieniny: Seweryna i Wiktoryny.
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Mammografia
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
LPR 2009-2015
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Turystyka
Porady Prawne
Budowa hali
Budowa obwodnicy
Orlik w Mogilnie
WKU Inowrocław
Publikacje

Otwarte Mistrzostwa Mogilna w Pływaniu

2010-03-03 10:34:35

W minioną niedzielę, 28 lutego na Krytej Pływalni odbyły się Otwarte Mistrzostwa Mogilna w Pływaniu.



W zawodach wzięło udział około 200 osób z Mogilna, Gniezna, Inowrocławia Poznania, Kozich Głów i Trzemeszna.


Poniżej wyniki poszczególnych wyścigów.


2587_t.jpg 2588_t.jpg

2589_t.jpg 2590_t.jpg


25m styl dowolny dziewcząt klas I-II rocznik 2001-2002

1. Marta Górna               21:97
2. Maja Rusztyk              22:34
3. Martyna Świech            23:47
4. Zuzanna Nowaczyk          24:75
5.Karolina Szadziuk          25:03
6.Maja Kurczoba              25:31
7.Lama Zielińska             25:71
8. Martyna Paszkowska        26:25
9.Julia Fredyk               27:96
10. Cecylia Piskorska        29:19
11.Julia Korpik              29:39


2591_t.jpg 2592_t.jpg

2593_t.jpg 2594_t.jpg


25m styl dowolny chłopców klasa I-II rocznik 2001-2002

1. Oskar Kowalczyk          19:62
2.Antoni Solarski           21:47
3.Kacper Ziembiński         24:50
4.Oliwier Kowalczyk         25:37
5. Bartek Pawlicki          26:31
6.Miłosz Stopiński          26:12
7. Wojciech Nowak           28:00
8.Bartosz Pietrzak          31:12
9.Jarek Szpulecki           37:75
10.Marceli Piskorski        59:25


2595_t.jpg 2596_t.jpg

2597_t.jpg 2598_t.jpg

25m styl dowolny dziewcząt klas III-IV rocznik 1999-2000

1.Aleksandra Słaba          16:28
2.Wiktoria Skała            16:72
3.Wiktoria Szymańska        16:94
4.Aleksandra Zawina         18:00
5.Nicola Jędrowiak          18:10
6.Daria Głębowska           18:28
7.Anna Zielińska            18:69
8.Katarzyna Kuczma          18:81
9.Weronika Słomian          19:13
10.Julia Świech             19:44
11.Paulina Osińska          20:93
12.Aleksandra Łyskanowska   21:32
13Karolina Krzożańska       27:78
14.Kinga Łukowska           28:25


25m styl dowolny chłopców klas III-IV rocznik 1999-2000

1.Jakub Dobecki             14:87
2.Gabriel Śrama             15:12
3.Jakub Wudniak             15:25
4.Dominik Dudkiewicz        15:31
5.Jan Kolończyk             15:74
6.Bartosz Przebieracz       15:80
7.Kuba Paprycki             15:87
8.Mikołaj Wojciechowski     16:34
9.Jan Socha                 16:40
10.Karol Kowalski           16:56
11.Kasper Piskorski         17:53
12.Mikołaj Andrykowski      17:78
13.Patryk Dembiński         17:84
14Paweł Żmudziejewski       17:84
15.Mikołaj Karcz            17:85
16.Oskar Póżniak            17:87
17.Jakub Paszkiewicz        18:12
18.Wojciech Bernaciak       18:50
19.Mikołaj Dobecki          18:94
20.Aleksander Farbiarz      19:07


2599_t.jpg 2600_t.jpg

2601_t.jpg 2604_t.jpg


25m styl grzbietowy dziewcząt klas III-IV rocznik 1999-2000

1.Aleksandra Zowina         19:75
2.Weronika Słomian          21:78
3.Anna Zielińska            22:63
4.Julia Świech              23:62
5.Katarzyna Kuczma          23:72
6.Magda Ratajczak           23:85
7.Martyna Starczewska       24:81
8.Karolina Krzyżańska       25:59
9.Kinga Łukowska            28:38
10.Magda Skoczylas          31:81



25m styl grzbietowy chłopców klas III-IV rocznik 1999-2000

1.Gabriel Śrama             17:62
2.Kuba Pabrzycki            17:69
3Mikołaj Dobecki            18:41
4.Patryk Dembiński          19:37
5.Oskar Póżniak             21:46
6.Miłosz Stanisławski       21:52
7.Jakub Paszkiewicz         21:91
8.Kasper Pisudrski          22:25
9.Adrian Gawęda             22:50
10. Jakub Wudniak           22:52
11.Karol Kowalski           22:97
12.Dawid Ostrzycki          23:56
13.Łukasz Zachwieja         23:69
14. Mikołaj Nowicki         23:82
15.Tomasz Kawalec           24:16
16.Wojciech Tymkowski       24:32
17. Mateusz Napierała       24:50
18.Krzysztof Pietrzyński    25:58
19.Stanisław Szpulecki      46:31


2602_t.jpg 2603_t.jpg

2605_t.jpg 2606_t.jpg


25m styl klasyczny dziewcząt klas III-IV rok 1999-2000

1.Aleksandra Słaba          20:69
2.Wiktoria Szymańska        21:75
3.Wiktoria Skała            22:28
4.Paulina Osińska           23:31
5.Dania Głębowska           24:12
6. Magdalena Ratajczak      24,93
7.Nicola Jędrasiak          25:50
8.Katarzyna Kuczma          28:56
9.Julia Świech              29:06
10Aleksandra Łyskanowska    29:28
11.Martyna Starczewska      30:15
12.Agata Musielewska        DS


25m styl klasyczny chłopców klas III-IV rocznik 1999-2000

1.Jakub Dobecki             19:06
2.Bartosz Brzebieracz       21:15
3.Mikołaj Wojciechowski     21:47
4.Dominik Dudkiewicz        22:04
5.Jan Socha                 22:12
6.Jan Kolańczyk             22:31
7.Mikołaju Andrykowski      22:69
8.Aleksander Farbiarz       25:38
9.Mikołaj Karcz             25:65
10.Wojciech Bernaciak       26:57
11.Paweł Żmudziński         26:07
12.Filip Kasprzyk           27:81
13.Kuba Kowalski            28:44
14.Kasper Wojewódzki        29:60


50m styl klasyczny dziewcząt klas V-VI rocznik 1997-1998

1.Adrianna Chrubczyńska    39:56
2.Bogna Masłowska          43:88
3.Marta Klimaszyk          43:93
4.Mari Yokokura            44:57
5.Weronika Nowaczyk        46:53
6.Paulina Zabiszak         49:93
7. Natalia Dyc             52:06
8.Anastazja Chrzan         1:00:65



50m styl klasyczny chłopców klas V-VI rocznik 1997-1998

1.Jakub Rusztyk           37:59
2.Piotr Wawrzynkiewicz    38:78
3.Szymon Jarząbek         41:56
4.Wojciech Mikołajczyk    45:16
5.Alan Wnęk               49:72
6.Ziemowit Pieszak        1:25:09


50m styl grzbietowy dziewczyn klas V-VI rok 1997-1998

1.Miriam Podlewska        35:09
2.Alicja Lewandowska      40:81
3Marta Klimczyk           41:31
4.Olga Masłowska          42:47
5.Olga Semeniuk           43:22
6.Martyna Pietruszewska   45:56
7.Natalia Dyc             49:59
8.Monika Kowalska         50:10
9.Izabela Kałamaja        51:85


50m styl grzbietowy chłopców klas V-VI rocznik 1997-1998

1.Eryk Szuba              37:63
2.Krzysztof Tchórzewski   38:00
3.Marczi Zwierzycki       38:84
4.Piotr Zabiszak          42:91
5.Tomek Kasprzak          45:09
6.Kamil Scheppler         46:43
7.Szymon Strzyżewski      51:54
8.Ziemowit Pieszak        1:27:00



50m styl dowolny dziewczyn klas V-VI rocznik 1997-1998

1. Miriam Podlewska       29:94
2.Mairi Yokokura          34:16
3.Adrianna Chrubczyńska   34:75
4.Bogna Masłowska         35:35
5.Alicja Lewandowska      36:43
6. Weronika Nowaczyk      37:06
7.Olga Masłowska          37:19
8.Martyna Pietruszewska   38:00
9.Paulina Zabiszak        39:15
10.Olga Semeniuk          39:63
11.Sara Kaczmar           41:13
12.Monika Kowalska        44:16
13.Anastazja Chrzan       45:68
14.Izabela Kałamaja       46:50


50m styl dowolny chłopców klas V-VI rocznik 1997-1998

1.Piotr Wawrzynkiewicz    29:47
2.Krzysztof Tchórzewski   30:96
3.Szymon Jarząbek         31:93
4.Eryk Szuba              33:07
5.Marcin Zwierzycki       33:97
6.Daniel Załęski          34:03
7.Alan Wnęk               39:38
8.Tomasz Kasprzak         40:03
9.Szymon Strzyżewski      44:34
10.Filip Kasprzak         52:12
11.Arkadiusz Mazurek      1:18:28


100m styl zmienny dziewcząt klas V-VI rocznik 1997-1998

1.Miriam Podlewska        1:19:25
2.Mairi Yokokura          1:29:97
3.Marta Klimaszyk         1:31:94
4.Bogna Masłowska         1:32:10
5.Alicja Lewandowska      1:32:13
6.Olga Masłowska          1:33:09
7.Weronika Nowaczyk       1:34:14
8.Aleksandra Słaba        1:34:19
9.Wiktoria Słaba          1:35:00
10.Dania Głębowska        1:42:87
11.Aleksandra Zasina      1:43:50



100m styl zmienny chłopców klas V-VI rocznik 1997-1998

1.Jakub Rusztyk           1:13:41
2.Piotr Wawrzynkiewicz    1:18:28
3.Krzysztof Tchórzewski   1:20:88
4.Szymon Jarząbek         1:26:40
5.Eryk Szuba              1:26:71
6.Marcin Zwierzycki       1:27:58
7.Dominik Dutkiewicz      1:28:06
8.Bartosz Przebieracz     1:28:63
9.Daniel Załęski          1:29:93
10.Kuba Daprzycki         1:29:97
11.Gabriel Śrama          1:31:59
12.Jan Socha              1:34:25
13.Patryk Dembiński       1:39:50
14.Alan Wręk              1:40:72
15.Oskar Póżniak          1:40:75
16.Mikołaj Andrykowski    1:44:91
17.Tomek Kasprzak         1:46:47
18.Mikołaj Karcz          1:47:13
19.Wojtek Bernaciak       1:53:29



50m styl klasyczny dziewczyn rocznik 1995-1996

1.Dorota Lewandowska      44:81
2.Agnieszka Purcel        45:60
3.Bogna Grzybowska        45:66
4.Karolina Błaszczykowska 49:84


50m styl klasyczny chłopców rocznik 1995-1996

1.Patryk Pluciński        36:34
2.Aleksander Mamrol       40:19
3.Maciej Rudnicki         40:29
4.Piotr Dulski            46:62
5.Mikołaj Szymański       50:87


50m styl klasyczny rocznik 1993-1994

1. Izabela Furtak         43:03
2.Jagoda Wąsowicz         44:47
3.Zofia Wilk              47:06



50m styl klasyczny dziewcząt rocznik 1993-1994

1.Michał Guba             35:75
2.Kacper Klimacki         37:53
3.Augustyn Jabłoński      38:87
4.Robert Czysz            40:28
5.Krystian Szczęsny       42:96
6.Mikołaj Studziński      43:31
7.Mateusz Stolarski       44:72
8.Filip Nalewaja          DS



50m styl grzbietowy dziewczyn rocznik 1995-1996

1.Paulina Andrzejewska    37:66
2.Justyna Adamczyk        40:09
3.Dorota Lewandowska      42:56



50m styl grzbietowy chłopców rocznik 1995-1996

1.Łukasz Matłoka          28:60
2.Artur Krasicki          32:28
3.Michał Szalaty          35:59
4.Michał Czech            37:25
5.Eryk Buś                39:81
6.Karol Mikołajczak       40:50
7.Łukasz Kobyłecki        42:00
8.Aleksander Mamrol       42:19



50m styl grzbietowy dziewczyn rocznik 1993-1994

1. Izabela Furtak         41:78



50m styl grzbietowy chłopców rocznik 1993-1994

1. Mateusz Ratajczak      32:09
2.Bartosz Urbański        34:56
3.Tomasz Schramm          34:72
4.Dawid Adamczyk          37:68
5.Mateusz Stolarski       40:72



50m styl dowolny dziewcząt roczni 1995-1996

1.Paulina Andrzejewska    33:72
2.Justyna Adamczyk        34:12
3.Agnieszka Purcel        35:88
4.Bogna Grzybowska        36:84



50m styl dowolny chłopców rocznik 1995-1996

1.Łukasz Matłoka          26:13
2.Artur Krasicki          28:47
3.Michał Szalaty          28:59
4.Adam Guba               29:72
5.Michał Czech            30:62
6.Patryk Płuciński        31:25
7.Karol Mikołajczak       31:50
8.Maciej Rudnicki         32:15
9.Piotr Julski            34:94



50m styl dowolny dziewcząt rocznik 1993-1994

1. Jagoda Wąsowicz        33:33



50m styl dowolny chłopców rocznik 1993-1994

1.Mateusz Ratajczak       27:78
2.Kacper Klimacki         27:80
3.Michał Guba             27:82
4.Mikołaj Studziński      29:66
5.Robert Czysz            29:91
6.Tomasz Schramm          30:09
7.Filip Nalewaja          30:15
8.Krystian Szczęsny       30:81
9.Dawid Adamczyk          31:34



100m zmienny dziewcząt rocznik 1995-1996

1.Paulina Andrzejewska   1:22:08
2.Justyna Adamczyk       1:27:94
3.Agnieszka Purcel       1:31:35
4.Bogna Grzybowska       1:32:97



100m stylem zmiennym chłopców rocznik 1995-1996

1.Artur Krasicki        1:11:19
2.Adam Guba             1:13:72
3.Patryk Pluciński      1:17:09
4.Eryk Buś              1:25:65
5.Piotr Julski          1:28:97


100m zmienny dziewczyn rocznik 1993-1994

1.Jagoda Wąsowicz       1:22:39
2.Izabela Furtak        1:27:62



100m stylem zmiennym chłopców rocznik 1993-1994

1.Mateusz Ratajczak     1:09:53
2.Michał Guba           1:10:69
3.Kacper Klimacki       1:10:75
4.Bartosz Urbański      1:17:75
5.Dawid Adamczyk        1:20:53



50m styl klasyczny chłopców 1990-1992

1.Jacek Furtak            35:00
2.Szymon Obuszewski       39:72



50m styl dowolny chłopców 1990-1992

1.Jacek Furtak            29:44
2.Mikołaj Jabłoński       29:50



50m styl dowolny dziewczyn rocznik 1990-1992

1.Maria Mikołajczak       43:58


100m styl zmienny chłopców rocznik 1990-1992

1.Szymon Obuszewski      1:18:44
2.Jacek Furtak           1:21:78


50m styl grzbietowy OPEN mężczyzn

1.Paweł Szmyt            36:52
2.Maciej Przybylski      39:56


50m styl klasyczny OPEN mężczyzn

1.Piotr Błaszczykowski   42:78
2.Tomasz Gleba           46:61
3.Jarosław Masłowski     47:19



50m styl klasyczny kobiet kat OPEN

1. Maria Mikołajczak     50:00



50m styl dowolny kategoria OPEN mężczyzn

1.Paweł Szmyt            29:06
2.Marcin Jaśkiewicz      29:47
3.Piotr Błaszkowski      34:38
4.Tomasz Gleba           39:22
5.Jarosław Masłowski     44:69
6.Maciej Przybylski      46:34
7.Robert Mikołajczak     47:65



100m stylem zmiennym kat OPEN mężczyzn

1.Paweł Szmyt            1:16:94
2.Marcin Jaśkiewicz      1:22:65
3.Tomasz Gleba           1:50:34



źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino
Plan miasta