Dzisiaj jest sobota, 23 lutego 2019 roku. Imieniny: Romany i Damiana.
PROJEKTY UE
System Ostrzegania
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Adam Kinowski z Mogilna wśród nagrodzonych

2009-11-20 12:14:49

W dniach 5-8 listopada w Drzonkowie odbyły się XIV Halowe Mistrzostwa Polski w Tenisie na Wózkach. W turnieju uczestniczyło 24 najlepszych polskich zawodników, wśród nich mieszkaniec Mogilna Adam Kinowski, zawodnik ISTZ„Gem”.


W mistrzostwach rozgrywane były trzy turnieje, dwa w grze pojedynczej (turniej główny i turniej pocieszenia) oraz turniej deblowy.


Adam Kinowski, najszybciej rozwijający się w tym roku zawodnik ISTZ "Gem" po raz kolejny zaskoczył rewelacyjną grą. Pokonał bardziej doświadczonych tenisistów z ZSTTW Zielona Góra oraz IKS Spartakus Koźmin, zajmując ostatecznie wysokie drugie miejsce w turnieju pocieszenia. W turnieju deblowym po przejściu pierwszej rundy i po zaciętej walce w ćwierć finale ostatecznie wywalczył razem z kolegą miejsce od V-VIII.


Adam Kinowski jest obecnie trzecim zawodnikiem w klubie i 13 zawodnikiem na Polskiej Liście Rankingowej. Dzięki pomocy i finansowemu wsparciu Urzędu Miejskiego w Mogilnie w ramach programu inicjatywy lokalnej oraz ze środków Ministerstwa Sportu Pan Adam otrzyma wkrótce profesjonalny wózek do gry w tenisa ziemnego, aby w przyszłym sezonie jeszcze lepiej rozwijać umiejętności i reprezentować swój region na turniejach krajowych i międzynarodowych.


2185_t.jpg 2186_t.jpg


Stowarzyszenie ISTZ „Gem” zaprasza wszystkich niepełnosprawnych z upośledzeniem chodu, którzy chcieliby aktywnie spędzać czas grając z nami.

Kontakt: ISTZ GEM tel.728392330, 61 8126 100, E-mail: biuro@gemmiekowo.org WWW.gemmiekowo.org informacji udziela Agnieszka Nowakowska


źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino