Dzisiaj jest sobota, 20 października 2018 roku. Imieniny: Ireny i Kleopatry.
PROJEKTY UE
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Będziemy realizować Lokalną Strategię Rozwoju

2009-07-01 12:05:30

Zgodnie z Uchwałą nr 50/759/09 z dnia 30 czerwca 2009 r. Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu ogłosił listę Lokalnych Grup Działania z naszego województwa, które będą realizowały Lokalne Strategie Rozwoju w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.


Działająca na naszym terenie LGD Fundacja „Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego” znalazła się na liście 20 wytypowanych, które już 3 lipca w Grucznie podpiszą umowy z Urzędem Marszałkowskim w Toruniu na realizację LSR.


Wybrane LGD będą miały możliwość wydatkowania 152 milionów złotych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, które w ciągu najbliższych lat trafią na kujawsko-pomorskie wsie. Będą one mogły również aplikować o finansowanie:


- projektów polegających na współpracy z podobnymi organizacjami w Polsce i Europie - na przykład dotyczących wytyczenia szlaków turystycznych czy organizacji imprezy promocyjnej lub kulturalnej,

- funkcjonowania lokalnej grupy działania - tj. pokrycie kosztów administracyjnych, badania, analizy i koszty związane z aktywizacją mieszkańców.


Lista LGD z naszego regionu, których lokalne strategie rozwoju zostały zaakceptowane przez zarząd województwa.źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino