Dzisiaj jest środa, 19 grudnia 2018 roku. Imieniny: Urbana i Dariusza.
PROJEKTY UE
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Program „Młodzież w działaniu” - szkolenie

2009-02-17 12:24:46

Fundacja „Wiatrak" zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu IMPULS nt. Programu „Młodzież w działaniu". Jest ono przeznaczone dla osób pracujących z młodzieżą oraz tworzących lub zainteresowanych tworzeniem projektów w ramach Programu „Młodzież w działaniu".


Program „Młodzież w działaniu" to szansa dla organizacji, instytucji i grup nieformalnych na realizację wielu pomysłów, m.in. różnych inicjatyw krajowych jak i międzynarodowych, goszczenia wolontariuszy z zagranicy, wysyłania wolontariuszy za granicę, organizowania i brania udziału w wymianach międzynarodowych (więcej informacji na stronie: www.mlodziez.org.pl).


Szkolenie odbędzie się 5 i 6 marca, od godz. 9.00 do 17.00 (czwartek, piątek) w Zakładzie Przyrodoleczniczym nr III w Parku Solankowym w Inowrocławiu. Udział w szkoleniu, materiały, nocleg i posiłek są bezpłatne. Nie zwracane są koszty podróży. Zgłoszenia można przesyłać mailowo na adres: evswindmill@gmail.com lub faxem na numer: 052 323 48 11, przy pomocy formularza zgłoszeniowego. Ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia można przesyłać do 1 marca 2009.


W przypadku większej ilości osób o przyjęciu na szkolenie decydować będzie zgodność profilu uczestnika z celami szkolenia. W szkoleniu mogą wziąć udział maksymalnie dwie osoby z jednej organizacji, instytucji, grupy nieformalnej.


Szkolenie rozpocznie się 5 marca o godz. 9.00 a zakończy 6 marca ok. godz. 17.00. Wieczorem - 5 marca - odbędzie się spotkanie przygotowane przez Wolontariuszy Europejskich goszczonych przez Wiatrak i dotyczyć będzie kultury, tradycji związanej z państwami z których pochodzą tj. Gruzji, Turcji, Włoch i Niemiec. Wieczór ten będzie przypominał wieczór międzynarodowy organizowany podczas wymian młodzieży (Akcja 1.1 Programu „Młodzież w działaniu”), a zostanie przedstawiony przez osoby biorące udział w Akcji 2 Programu „Młodzież w działaniu”. Także będzie można w praktyce doświadczyć międzykulturowości.


Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie Fundacji „Wiatrak" lub pod numerem telefonu 506-051-261 oraz adresem mailowym evswindmill@gmail.com


Serdecznie zapraszamy na szkolenie i na spotkanie z wolontariuszami!

źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino