Dzisiaj jest piątek, 22 lutego 2019 roku. Imieniny: Marty i Małgorzaty.
PROJEKTY UE
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Szkolenie dla księgowych

2009-01-23 12:36:00

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK, w ramach projektu WIW – Wiedza Informacja Współpraca, zaprasza na dwudniowe szkolenie zatytułowane: Finanse w organizacji – wiarygodny partner, które odbędzie się 9-10 lutego 2009 r. w Toruniu w budynku Urzędu Marszałkowskiego przy Placu Teatralnym 2, sala 169.


Szkolenie skierowane jest do osób zajmujących się księgowością w organizacjach pozarządowych. Obejmuje wszystkie elementy rachunkowości, łącznie ze sprawozdaniami. Podczas szkolenia planowane są ćwiczenia z planu kont i bilansu z rachunkiem. Pojawią się również elementy zarządzania finansami i projekty (plan kont do projektów, podstawy zarządzania środkami z dotacji).


Szkolenie jest bezpłatne. Organizator zapewni Państwu materiały szkoleniowe i wyżywienie. Dojazd pozostaje w Państwa zakresie. Z jednej organizacji mogą się zgłosić maksymalnie dwie osoby.


Zgłoszenie na szkolenie przyjmowane jest do 5.02.09 r. Więcej informacji o projekcie i o szkoleniach znajdziecie Państwo na stronach: www.tlok.pl oraz www.kuj-pom.ngo.pl w zakładce WIW – Wiedza Informacja Współpraca. Szkolenie jest realizowane we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino