Dzisiaj jest poniedziałek, 10 grudnia 2018 roku. Imieniny: Julii i Daniela.
PROJEKTY UE
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Wizyta przedstawiciela WSG

2009-01-07 13:44:49

Wczoraj Karol Zamojski, kierownik Centrum Współpracy Regionalnej Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy odwiedził naszą gminę, by poznać walory ziemi mogileńskiej i nawiązać współpracę z naszymi organizacjami pozarządowymi, a także w zakresie promocji Mogilna.


K. Zamojski poznał formy działań Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Chabsko „Lepsze jutro”, Stowarzyszenia Rozwoju Wsi „Nasza przyszłość” w Żabnie oraz Stowarzyszenia Jarzębina w Strzelcach. Wizytował także kościół poewangelicki w Kwieciszewie. – Jestem pod wrażeniem aktywności społeczności mogileńskiej, a także Urzędu Miejskiego w Mogilnie, który wspiera lokalne inicjatywy organizacyjnie i finansowo – stwierdził K. Zamojski. – Myślę, że warto by było podejmować działania wspólnie z naszą uczelnią, która zatrudnia najwyższej klasy specjalistów w zakresie aktywizacji społeczności lokalnych, pozyskiwania środków europejskich oraz marketingu terytorialnego.


- Obecnie myślimy o wspólnej organizacji konferencji poświęconej innowacyjności w rozwoju lokalnym, która mogłaby odbyć się w naszym mieście – mówi Dorota Pronobis, dyrektor Wydziału Promocji i Kultury UM w Mogilnie.


1200_t.jpg 1204_t.jpg

1203_t.jpg 1201_t.jpg


źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino