Dzisiaj jest sobota, 23 lutego 2019 roku. Imieniny: Romany i Damiana.
PROJEKTY UE
System Ostrzegania
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

NGO: konsultacje uchwały o dotacjach

2016-12-21 10:17:04

Organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, prowadzące działalność na terenie Gminy Mogilno, zapraszamy na spotkanie konsultacyjne.Konsultacje dotyczyć będą projektu uchwały w sprawie trybu postępowania o udzielenie dotacji podmiotom niezaliczonym do sektora finansów publicznych i nie działającym w celu osiągnięcia zysku, na zadania publiczne Gminy Mogilno, sposobu ich rozliczania oraz sposobu kontroli wykonywania zleconego zadania publicznego.


Konsultacje zostaną przeprowadzone podczas otwartego spotkania, które odbędzie się 3 stycznia 2017 r. o godz. 15.30 w sali 22 Urzędu Miejskiego w Mogilnie przy ul. Narutowicza 1.


Jednocześnie informujemy, że w dniach od 22 grudnia 2016 r. do 3 stycznia 2017 r. organizacje pozarządowe mają możliwość zapoznania się z projektem ww. uchwały, który został opublikowany w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego (zakładka organizacje pozarządowe - konsultacje), zamieszczony na stronie internetowej Urzędu Miejskiego (www.mogilno.pl) oraz umieszczony na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miejskiego.


Treść zarządzenia

źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino