Dzisiaj jest piątek, 14 grudnia 2018 roku. Imieniny: Alfreda i Izydora.
PROJEKTY UE
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

NGO: zaproszenie na szkolenie w zakresie nowych wzorów oferty, umowy i sprawozdania

2016-12-21 08:39:04

W związku z wprowadzeniem nowego Rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 17 sierpnia 2016 r. w sprawie wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań, a także zastosowania ich w otwartych konkursach ofert dla organizacji pozarządowych ogłaszanych od 2017 roku, Starostwo Powiatowe w Mogilnie, Urząd Miejski w Mogilnie oraz Urząd Gminy w Dąbrowie zapraszają przedstawicieli organizacji z terenu powiatu mogileńskiego na szkolenie.


Celem szkolenia jest omówienie nowych zasad zlecania zadań publicznych zgodnie z ww. rozporządzeniem oraz analiza nowych wzorów ofert, umów i sprawozdań dotyczących realizacji zadań zlecanych organizacjom pozarządowym.


W trakcie szkolenia przedstawione będą m.in.: wymagania w stosunku do ogłoszenia o konkursie, nowy wymiar kosztorysu, zasady dotyczące wliczania wkładu rzeczowego, elementy sprawozdania, rozliczenie części merytorycznej i finansowej oraz wymagane załączniki do oferty i sprawozdania. Ponadto, przeanalizowane zostaną nowe wzory ofert, umów i sprawozdań.


Szkolenie odbędzie się 17 stycznia 2017 r. o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Mogilnie (ul. Ogrodowa 10). Udział jest bezpłatny.


Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc uprzejmie prosimy o udział tylko osób zaangażowanych w pisanie wniosków.


Udział w spotkaniu, na którym krok po kroku omówiony zostanie cały wniosek oferty i sprawozdania, ułatwi Państwu aplikowanie o środki z powiatu i gmin, jak i ich rozliczanie.


Zgłoszenie uczestnictwa należy dokonać do 10 stycznia 2017 r. pod numerem telefonu 52 318 5522 lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: promocja@mogilno.pl


Zapraszamy!


źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino