Dzisiaj jest środa, 19 grudnia 2018 roku. Imieniny: Urbana i Dariusza.
PROJEKTY UE
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Stowarzyszenie „Promyk Nadziei” w Żabienku zaprasza

2016-06-27 09:52:10

3 lipca (niedziela) od godz. 14.00 w świetlicy wiejskiej na boisku i placu zabaw „Koszarek” w Żabienku w ramach projektu „Twoje zdrowie jest cenne, nie marnuj go uzależnieniem” odbędzie się festyn integracyjny.Dla uczestników imprezy organizatorzy przygotowali wiele atrakcji m.in.: wykonanie plakatu rodzinnego, zabawy, kalambury, które przeprowadzą animatorki z „Wesolandii” z Bydgoszczy oraz poczęstunek i wspólna zabawa.


Celem projektu jest przeciwdziałanie uzależnieniom (takim jak alkoholizm, narkomania i uzależnienia od innych używek w tym papierosów i dopalaczy) wśród mieszkańców z terenu gminy Mogilno ze szczególnym uwzględnieniem ludzi zagrożonych wykluczeniem kulturalnym i społecznym oraz mieszkańców terenów wiejskich.

Zajęcia z obszaru uzależnień to przede wszystkim stworzenie warunków do bezpiecznej rozmowy na temat używek, uzależnień oraz problemów jakie się z tym wiążą na różnych płaszczyznach życia.

- Podstawowym założeniem programu jest zachęcenie do brania odpowiedzialności za własne zdrowie i życie oraz reagowanie na to co się dzieje w najbliższym otoczeniu. Kształtowanie wśród dzieci i młodzieży postaw zgodnych z wartościami jakie chcemy reprezentować - powiedziała prezes Barbara Lech.


Organizatorem festynu jest Stowarzyszenie Rozwoju Wsi „Promyk Nadziei” w Żabienku.


Zadanie jest realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Mogilnie.


źródło: nadesłano
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino