Dzisiaj jest piątek, 22 lutego 2019 roku. Imieniny: Marty i Małgorzaty.
PROJEKTY UE
System Ostrzegania
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Stowarzyszenie Jarzębina uwalnia książki

2016-05-12 09:23:20

Z inicjatywy Stowarzyszenia Jarzębina i rady sołeckiej w Strzelcach, w lokalu McMario, odbyło się spotkanie w ramach światowej akcji "Bookcrossing - uwolnij książkę".W przedsięwzięciu uczestniczyły m.in. dyrektor szkoły im. Ofiar Katynia w Strzelcach Mariola Szymandera oraz nauczycielka j. polskiego Katarzyna Sterymska. W akcję włączyła się także, zajmująca się szkolną biblioteką Irena Gazdulska, która przyniosła kilka ciekawych lektur. Każdy z uczestników dostarczył książki, które umieszczone zostały na specjalnie do tego przygotowanym regale. W sumie znalazło się tam 30 tytułów o różnej tematyce.


W trakcie spotkania każdy uczestnik omówił tematykę przyniesionych i przeczytanych publikacji. Przeprowadzony został także konkurs przygotowany przez Ewę Szarzyńską, która zadawała pytania dotyczące cytatów i autorów różnych dzieł literatury światowej. Każda prawidłowa odpowiedź nagradzana była drobnym upominkiem. Jedną z atrakcji był tort w kształcie książki przygotowany specjalnie na tą okazję przez Beatę Mikołajewską.


Regał dostępny jest w lokalu McMario przez siedem dni w tygodniu od 6.00 do 22.00. Organizatorzy akcji zachęcają wszystkich do korzystania z dostępnych publikacji, wymiany książek i spędzania wolnego czasu z literaturą.


20660_t.jpg 20661_t.jpg

20662_t.jpg 20663_t.jpg

20664_t.jpg 20665_t.jpg

źródło: nadesłano
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino