Dzisiaj jest wtorek, 16 stycznia 2018 roku. Imieniny: Marcelego i Włodzimierza.
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
Rewitalizacja
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
LPR 2009-2015
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Nabór wniosków trwa

2008-09-16 08:47:18

Przypominamy, iż 1 października br. upływa termin składania wniosków na konkurs grantowy w ramach programu „Równać Szanse 2008” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. O wsparcie finansowe mogą ubiegać się organizacje pozarządowe zarejestrowane w formie stowarzyszeń i fundacji, gminne domy kultury i biblioteki oraz grupy nieformalne planujące powołanie stowarzyszenia.


Dotowane będą działania adresowane do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej (od 13 do 19 lat) ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców służące zwiększeniu szans młodzieży na udany start w dorosłe życie, a także na zdobycie pożytecznych doświadczeń i umiejętności oraz rozwój potencjału całego środowiska. Projekty realizować będzie można od 1 stycznia 2009 r. do 30 czerwca 2009 r.


Wszystkie informacje na temat konkursu (zasady, formularz i kryteria oceny) znajdują się na stronie www.rownacszanse.pl. Informacje udzielane są także drogą mailową pod adresem: rownacszanse@pcyf.org.pl oraz telefonicznie pod numerem (22) 826 10 16.
źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino
Plan miasta