Dzisiaj jest środa, 20 lutego 2019 roku. Imieniny: Leona i Ludomiła.
PROJEKTY UE
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

NGO piszą "List do..." - zaproszenie do konkursu

2015-10-01 10:23:18

Stowarzyszenie Jarzębina w Strzelcach, w ramach V Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Mogileńskiej ogłasza konkurs dla członków organizacji pozarządowych z terenu powiatu mogileńskiego. Tematem w tym roku jest „List do…”.Celem konkursu jest pielęgnowanie tradycyjnej formy pisania listów jako dziedzictwa kultury, rozwijanie umiejętności stosowania zwrotów grzecznościowych oraz poszerzanie zainteresowań literackich i czytelniczych.

Partnerami konkursu są: Miejska Biblioteka Publiczna w Mogilnie, Wydział Promocji i Kultury Urzędu Miejskiego w Mogilnie oraz Mogileński Dom Kultury.


ZASADY KONKURSU

1. Konkurs skierowany jest do członków organizacji pozarządowych, którzy napiszą list, podpiszą go swoim imieniem i nazwiskiem i zgłoszą do organizatora za pośrednictwem swojej organizacji pozarządowej działającej na terenie powiatu mogileńskiego.

2. Tematyka, długość oraz adresat listu dowolne. Adresat może być postacią wymyśloną, historyczną bądź żyjącą współcześnie. Każdy uczestnik ma prawo do dowolnego wyboru tematu i rozwinięcia według własnego uznania.

3. Komisja konkursowa składająca się z przedstawiciela organizatora oraz osób reprezentujących partnerów wybierze 5 najciekawszych listów.

4. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 23.10.2015r. podczas

V FORUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH ZIEMI MOGILEŃSKIEJ, które odbędzie się w Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Mogilnie z siedzibą w Chabsku.

Ponadto, nagrodzona zostanie organizacja pozarządowa, która zgłosi największą liczbę prac.

5. Prace należy zgłaszać od 1 do 21 października b.r. na adres: Stowarzyszenie Jarzębina w Strzelcach, Strzelce 30 88-300 Mogilno lub osobiście w Urzędzie Miejskim w Mogilnie p. 103.

Więcej informacji na temat konkursu udziela E. Szarzyńska tel. 665844695.

6. Autor listu zgłaszając swoją pracę na konkurs wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia konkursu.


V Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Mogileńskiej dofinansowano ze środków budżetu Gminy Mogilno i Powiatu Mogileńskiego.

źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino