Dzisiaj jest sobota, 16 lutego 2019 roku. Imieniny: Danuty i Juliany.
PROJEKTY UE
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

V Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych

2008-08-28 14:33:38

W dniach 13-20 września odbędzie się w Warszawie V Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych (OFIP).Głównym celem Forum jest spotkanie organizacji pozarządowych, samorządowców, osób związanych z administracją rządową, środowiskiem naukowym i akademickim, mediami oraz biznesem w celu wymiany doświadczeń i refleksji na temat kształtu i dalszego rozwoju społeczeństwa obywatelskiego oraz miejsca i roli jaką powinni w nim pełnić świadomi i chcący się angażować obywatele.


Patronat honorowy nad V Ogólnopolskim Forum Inicjatyw Pozarządowych objęli: Marszałek Senatu RP Bogdan Borusewicz, Rektor Uniwersytetu Warszawskiego Katarzyna Chałasińska-Macukow, Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.


W ramach OFIP w kampusie Uniwersytetu Warszawskiego zorganizowana zostanie Konferencja Rzeczpospolita Obywatelska poświęcona m.in. modelom współpracy organizacji pozarządowych i samorządów lokalnych, zachęcaniu młodych obywateli do uczestnictwa w życiu publicznym, ekonomizacji III sektora.


Podczas Tygodnia Obywatelskiego odbędzie się m.in. przegląd reklamy społecznej, piknik organizacji pozarządowych na Krakowskim Przedmieściu, gra uliczna o tematyce obywatelskiej, a także wystawy uliczne.


Szczegółowe informacje o V OFIP-ie znajdują się na stronie www.ofip.org.pl


733_t.jpg


źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino