Dzisiaj jest czwartek, 15 listopada 2018 roku. Imieniny: Alberta i Leopolda.
PROJEKTY UE
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Dotacje dla stowarzyszeń

2015-05-12 14:26:38

Zarządzeniami Nr 60/15 i 61/15, burmistrz Mogilna Leszek Duszyński udzielił dotacji w formie wsparcia Stowarzyszeniu Miłośników Szkoły "Kubusiowi Przyjaciele" we Wszedniu oraz Towarzystwu Przyjaciół Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Mogilnie z siedzibą w Chabsku.


Środki w wysokości 900 zł przeznaczono na realizację zadania publicznego z zakresu z zakresu kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego pn. „Święto plonów - biesiada z mlekiem i zbożem”


Projekt realizowany będzie od 5 lipca do 15 września i zakłada zorganizowanie i przeprowadzenie zajęć kulinarnych i warsztatów plastycznych promujących spożywanie mleka, jego przetworów oraz produktów zbożowych. Wystawa prac oraz degustacja potraw odbędzie się 22 sierpnia podczas dożynek sołeckich we Wszedniu.

TREŚĆ ZARZĄDZENIA


Środki w wysokości 2000 zł przeznaczono na realizację zadania publicznego z zakresu z zakresu kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego pn. „XIV edycja Chlebem i Miodem”


Projekt realizowany będzie od 15 maja do 1 lipca i zakłada zorganizowanie i przeprowadzenie festynu rodzinnego promującego kulturę ziemi mogileńskiej. Podczas festynu odbędą się konkursy na zwyczajny wiejski chleb, najpiękniejszy bukiet z kwiatów polnych, a także pokazy pieczenia chleba, podpłomyków oraz stoiska promocyjne pszczelarzy.


TREŚĆ ZARZĄDZENIA


Warunkiem przekazania dotacji jest zawarcie pisemnej umowy z Gminą Mogilno, określającej warunki oraz terminy realizacji zadania.

źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino