Dzisiaj jest czwartek, 15 listopada 2018 roku. Imieniny: Alberta i Leopolda.
PROJEKTY UE
SESJA - TRANSMISJA
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

NGO: rozmawiamy i piszemy wnioski

2015-01-22 10:24:33

W związku z ogłoszonymi przez burmistrza Mogilna otwartymi konkursami ofert na wykonanie zadań publicznych w 2015 roku przez organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego Wydział Promocji i Kultury UM w Mogilnie oraz Fundacja „Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego” zapraszają na spotkanie, podczas którego omówione zostaną problemy z wypełnieniem wniosku o dotację.


Spotkanie będzie miało charakter luźnej dyskusji. Uczestnicy będą mogli wskazać punkty, które przy wypełnianiu wniosku o przyznanie dotacji sprawiają największe problemy. Ponadto, organizacje, które zaczęły już pisać projekty lub mające pomysł na zadanie będą miały możliwość ich konsultacji.


Spotkanie odbędzie się 28 stycznia b.r., o godz. 10.00 w sali 104 Urzędu Miejskiego w Mogilnie. Dyskusję poprowadzi Monika Jurkiewicz, kierownik biura mogileńskiej fundacji, która w roku ubiegłym była również członkiem komisji konkursowej.


Zgłoszenia w terminie do 27 stycznia 2015 r. można dokonać w Wydziale Promocji i Kultury Urzędu Miejskiego w Mogilnie przy ul. Narutowicza 1 (p. 103), telefonicznie na nr 52 318 55 22 lub na adres e-mail: ngo@mogilno.pl


Zapraszamy!


źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino