Dzisiaj jest środa, 19 grudnia 2018 roku. Imieniny: Urbana i Dariusza.
PROJEKTY UE
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Uwaga! Zmiana terminu nadsyłania zgłoszeń

2014-10-14 11:06:59

Grupa nieformalna Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Mogileńskiej informuje, że uległ wydłużeniu termin nadsyłania zgłoszeń w konkursie na najciekawszy film promocyjny zrobiony telefonem komórkowym lub tabletem. Swoje prace można zgłaszać można do 20 października.


Przypomnijmy, że udział w konkursie jest bezpłatny. Mogą w nim uczestniczyć mieszkańcy gminy Mogilno w tym osoby niepełnosprawne i niepełnoletnie. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie 2 filmy nakręcone telefonem komórkowym lub tabletem. Prace nie mogą być krótsze niż 2 min. oraz nie dłuższe niż 3 min oraz nie mogą być profesjonalnie edytowane i montowane przez osoby, które zawodowo zajmują się reżyserią, montażem i działaniami podobnymi.


Prace w zamkniętej kopercie należy dostarczyć lub przesłać listownie na płycie CD lub DVD do Mogileńskiego Domu Kultury przy ul. ks. Piotra Wawrzyniaka 1, 88-300 Mogilno (tel. 52 315 24 80) bądź złożyć u jednego z liderów projektu: Ewy Szarzyńskiej w Strzelcach (tel. 665844695), Barbary Lech w Żabienku (660810434) lub Grażyny Szalaty w Wylatowie (501148016) z dopiskiem na kopercie: KONKURS NA NAJCIEKAWSZY FILM NAKRĘCONY TELEFONEM KOMÓRKOWYM.


O konkursie pisaliśmy tutaj.


Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach projektu pn. „W świecie X muzy” w ramach projektu „Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne w Mogilnie”.

14337_t.jpg

źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino